Quote (miso8 @ Sun, Dec 7 2008, 05:23pm)
e to nepostojanje.... ja nekuzim, kak nece bit nist, nemos predvidjet taj osjecaj, mozda budes specate (il kak se vec zove) ko u kanteru

nevirujem , to je predosadno ....

mozda je kao deathmach na half lifeu , kad te ubije ponovno se stvoris na nekom drugom mistu

jebeno ^^