d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Nakon Smrti?
Prev1234511Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Dec 7 2008 11:24am
Quote (miso8 @ Sun, Dec 7 2008, 05:23pm)
e to nepostojanje.... ja nekuzim, kak nece bit nist, nemos predvidjet taj osjecaj, mozda budes specate (il kak se vec zove) ko u kanteru biggrin.gif


nevirujem , to je predosadno ....biggrin.gif

mozda je kao deathmach na half lifeu , kad te ubije ponovno se stvoris na nekom drugom mistu biggrin.gif jebeno ^^
Member
Posts: 7,583
Joined: Nov 12 2008
Gold: 2,252.12
Dec 7 2008 01:30pm
bilo bi nice gledat i ono prolazis kroz zidove i to svugdije mozes ic ^^
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Dec 7 2008 01:57pm
Quote (OnlyInMemories @ Sun, Dec 7 2008, 06:24pm)
nevirujem , to je predosadno ....biggrin.gif

mozda je kao deathmach na half lifeu , kad te ubije ponovno se stvoris na nekom drugom mistu biggrin.gif jebeno ^^


umres, i vidis oped si napocetku, ono: sranje, zaboravio saveat biggrin.gif
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Dec 7 2008 02:00pm
bice nesto valjda, nisam ovak dobar cjeli zivot za đabe valjda! tongue.gif
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Dec 7 2008 02:01pm
Quote (Legna @ Sun, Dec 7 2008, 09:00pm)
bice nesto valjda, nisam ovak dobar cjeli zivot za đabe valjda! tongue.gif



mozda jesi.... aj idemo se svi sad ubit.... cuemo se na /f m happy.gif
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Dec 7 2008 02:06pm
Quote (miso8 @ Sun, Dec 7 2008, 09:01pm)
mozda jesi.... aj idemo se svi sad ubit.... cuemo se na /f m happy.gif


ma ima nesto, prezajeban je ovaj svijet da nema niceg..

btw jebes ti dobro lose, to su ljudski zakoni da bi svijet ucinili boljim i laksim.. ja idem kako se osjecam, nema tu dobro lose biggrin.gif
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Dec 7 2008 02:08pm
Quote (Legna @ Sun, Dec 7 2008, 09:06pm)
ma ima nesto, prezajeban je ovaj svijet da nema niceg..

btw jebes ti dobro lose, to su ljudski zakoni da bi svijet ucinili boljim i laksim.. ja idem kako se osjecam, nema tu dobro lose biggrin.gif


hehe... mogli b svi tako pa bi svijet u kurac oso...
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Dec 7 2008 02:10pm
Quote (miso8 @ Sun, Dec 7 2008, 09:08pm)
hehe... mogli b svi tako pa bi svijet u kurac oso...


davno sam reko da nikad necu sljedit vecinu! biggrin.gif
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Dec 7 2008 02:12pm
Quote (Legna @ Sun, Dec 7 2008, 09:10pm)
davno sam reko da nikad necu sljedit vecinu! biggrin.gif


tako, netreba bit povodljiv.... inace ispadnes neciji magarac i on/ona/ono te iskoristava (ima par primjera u mom raz)
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Dec 7 2008 02:17pm
Quote (miso8 @ Sun, Dec 7 2008, 08:12pm)
tako, netreba bit povodljiv.... inace ispadnes neciji magarac i on/ona/ono te iskoristava (ima par primjera u mom raz)


hm ko je / sta je ono u tvom razredu ?
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1234511Next
Add Reply New Topic New Poll