Quote (Cro_Pro @ Sun, Dec 7 2008, 05:10pm)
ti suti !
ovako cro_pro , mislim da si dosadan sa svojim spammanjem....
jutros dolazim gledam svi topici neprocitani a zadnji poster ti....
da te naucim nesto , sto imas vise postova neznaci da si veca faca , uzmimo na primjer.... hmm chesu ,
on ima 6k postova od kojih je mozda svega 10 pametnih , dovoljan je jedan takav na hrvatskom forumu
tako da prepusti mjesto njemu na kojeg smo navikli a ti idi drugdje spammat