d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Riddle Me This Riddle Me That > 25 Fgs Dobitniku
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Dec 1 2008 04:04pm
jel smijemo poceti spamat ovi topic ?
Member
Posts: 3,615
Joined: Dec 31 2007
Gold: 790.99
Dec 1 2008 04:06pm
SPAM
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Dec 1 2008 04:13pm
Quote (Razakel @ Mon, Dec 1 2008, 10:02pm)
pošto si tako pošten i dobar, ja bi na zajebovon mistu odma tebi da cili fg! tongue.gif


pa mislim . mos mi iti dat sav fgs nije bed ^^ , samo vas 2 spamate ovdje kolko v idim ..( najjvise )
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Dec 1 2008 04:13pm
Quote (Usc_abaddon @ Mon, Dec 1 2008, 10:13pm)
pa mislim . mos mi iti dat sav fgs nije bed ^^ , samo vas 2 spamate ovdje kolko v idim ..( najjvise  )


ja nespamam , nikad !!!(((+1)))
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Dec 1 2008 04:26pm
Ni ja. Ovi moji postovi su stamparska greska
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Dec 1 2008 04:39pm
Ovo sa kainom je krivo postavljena pitalica, jer po bibliji u vrime kad su bili kain i abel, bilo je jos ljudi, to ti je ono kad pitas nekog vjernika sto je kain pojeba svoju mater ...
Member
Posts: 4,025
Joined: Jul 17 2007
Gold: 405.35
Dec 1 2008 04:45pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Mon, 1 Dec 2008, 23:39)
Ovo sa kainom je krivo postavljena pitalica, jer po bibliji u vrime kad su bili kain i abel, bilo je jos ljudi, to ti je ono kad pitas nekog vjernika sto je kain pojeba svoju mater ...


tako je, bili su jos njegov brat mater i otac. 4/4 ako je ubija brata ubija je 1/4 .

Po bibliskom tumacenju bilo je toliko. A pod "U vrime kada su bili kain i abel" ... Hmm pa ja sam vjernik pa mogu skuzit da oni zapravo nisu ni postojali lol netreba ti velika pamet za to tongue.gif
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Dec 1 2008 04:54pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Mon, Dec 1 2008, 11:39pm)
Ovo sa kainom je krivo postavljena pitalica, jer po bibliji u vrime kad su bili kain i abel, bilo je jos ljudi, to ti je ono kad pitas nekog vjernika sto je kain pojeba svoju mater ...


U osnovnoj je jedna zenska pitala vjerouciteljicu kako smo mi svi nastali od Adama i Eve. Zato niasm vjernik, sto ne pise u Bibliji idemo izmislit.
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Dec 1 2008 05:31pm
Quote (Kennoth @ Mon, Dec 1 2008, 10:54pm)
U osnovnoj je jedna zenska pitala vjerouciteljicu kako smo mi svi nastali od Adama i Eve. Zato niasm vjernik, sto ne pise u Bibliji idemo izmislit.


i šta vam je odgovorila vjerouciteljica?
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Dec 1 2008 05:36pm
Quote (The_Outsider @ Mon, Dec 1 2008, 11:31pm)
i šta vam je odgovorila vjerouciteljica?


vjerujem da nije dobro slozio recenicu , i da im je odgovorila uciteljica : od Adama i Eve

This post was edited by Usc_abaddon on Dec 1 2008 05:36pm
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll