Quote (Cheso @ Sun, Nov 30 2008, 12:22am)
Siptar : D
cistokrvni
dite nimir cheso !!!
sry ali to je sve šta znam na albanskom, aj daj napiši ti koju da naučim štogod

ono u stilu kako si i tako to ...
ovaj debil šta se loži na isusa nije normalan, jer isus je i islamski svetac...