d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Netko Zna? > Y
Prev123458Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Nov 27 2008 11:58am
blue_star , toni-hr, spuall-hr
igrali u doba kad je aapero jos igrao smile.gif
i dok sam ja harao biggrin.gif
i dok se nije znalo za jsp biggrin.gif
i dok nije bilo scammera ka tebe biggrin.gif
i dok su cure doma kuhale a ne lupale po tipkovnici:D
i dok je trava bila legalna:D
i dok je franjo vladao biggrin.gif
i dok je edi ima dugu kosu:D
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Nov 27 2008 11:59am
Quote (OnlyInMemories @ Thu, 27 Nov 2008, 19:58)
blue_star , toni-hr, spuall-hr
igrali u doba kad je aapero jos igrao smile.gif
i dok sam ja harao biggrin.gif
i dok se nije znalo za jsp biggrin.gif
i dok nije bilo scammera ka tebe biggrin.gif
i dok su cure doma kuhale a ne lupale po tipkovnici:D
i dok je trava bila legalna:D
i dok je franjo vladao biggrin.gif
i dok je edi ima dugu kosu:D


hahahaha
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Nov 27 2008 12:00pm
Quote (OnlyInMemories @ Thu, Nov 27 2008, 05:58pm)
blue_star , toni-hr, spuall-hr
igrali u doba kad je aapero jos igrao smile.gif
i dok sam ja harao biggrin.gif
i dok se nije znalo za jsp biggrin.gif
i dok nije bilo scammera ka tebe biggrin.gif
i dok su cure doma kuhale a ne lupale po tipkovnici:D
i dok je trava bila legalna:D
i dok je franjo vladao biggrin.gif
i dok je edi ima dugu kosu:D


e moje nubare , dok jos jspa nije bilo , ruji je otisla full BOWAZONKA koja je tada kostala necu lagat najmanje 1000$ , maka je lik na živce on i deni su imali isti akaunt pa je ovi mislija da ga deni skema hahaha , a ja lagano key log i pali prijo , i btw igra san s ton amazonkon 1 dan i da je poslije toga FOXU besplatno!!!!
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Nov 27 2008 12:01pm
ali ne mogu preko interneta jer moram pisat o leonovim stranam ličnosti,pubi i silberbrandtu,njihovim moralnim kvalitetam,odnosima sa obitelji,ulogama u radnji drame.... sad.gif
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Nov 27 2008 12:01pm
scammer bio scammer ostao biggrin.gif
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Nov 27 2008 12:03pm
Quote (leona @ Thu, 27 Nov 2008, 20:01)
ali ne mogu preko interneta jer moram pisat o leonovim stranam ličnosti,pubi i silberbrandtu,njihovim moralnim kvalitetam,odnosima sa obitelji,ulogama u radnji drame.... sad.gif


u kakvu ti to skolu ides?
zar nema vise dobis test.. i pricas o tome.. kakvo pisanje.. ko je vidio pisat biggrin.gif
valjd je bitno da procitas ne pises.. svako moze prepisat..
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Nov 27 2008 12:04pm
ona je umjetnicka , a po pricama sam cuo da ima je profa iz hrvatskoga uzas , da cak treba znat kakve su bicve likovi nosili .,.
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Nov 27 2008 12:05pm
da,hamlet.. sad.gif
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Nov 27 2008 12:06pm
Quote (OnlyInMemories @ Thu, Nov 27 2008, 06:01pm)
scammer bio scammer ostao biggrin.gif


nah , kazen ti igra san s njon 1 dan i da je foxu a razlog zasto san ga skama je bija sljedeci :

ja dolazin u virusa s nugardon ( jos nismo ni ja ni on igrali d2 nego smo prali kantera kat na kat ) i dok smo cekali da se oslobode dva kompa , gledali smo ruju kako igra njemu se ka divija cili virus kakvu on amazonku ima itd itd , i stoji ti do njega cura i gleda kako igra , i nakon nekog vrimena kaze ruji bivse cura ( monika ) "rujo molin te kad si gotov amo ca odavde meni je to dosadno molin te amo ca "
a rujo ce njoj : JEBENTI ISUSA KRAVETINO PRIBIT CU TE SLOMIT CU TI NOGU biggrin.gif biggrin.gif i jadna monika ušutila i ostala pokraj njega gledat , a ja ka mlad i nadobudan skemer odlucija da taj lik mora past i da takvu scenu ja u virusa necu vidit , i tako sljedeci dan spasija san moniku od muka , rujo poslije toga vise nikad nije zaigra na diabla smile.gif smile.gif

a sada afk nisan ovoliko pisa od 91 , iden udrit cigaru

This post was edited by cppjole on Nov 27 2008 12:07pm
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Nov 27 2008 12:08pm
Quote (cppjole @ Thu, Nov 27 2008, 06:06pm)
nah , kazen ti igra san s njon 1 dan i da je foxu a razlog zasto san ga skama je bija sljedeci :

ja dolazin u virusa s nugardon ( jos nismo ni ja ni on igrali d2 nego smo prali kantera kat na kat ) i dok smo cekali da se oslobode dva kompa , gledali smo ruju kako igra njemu se ka divija cili virus kakvu on amazonku ima itd itd , i stoji ti do njega cura i gleda kako igra , i nakon nekog vrimena kaze ruji bivse cura ( monika ) "rujo molin te kad si gotov amo ca odavde meni je to dosadno molin te amo ca "
a rujo ce njoj : JEBENTI ISUSA KRAVETINO PRIBIT CU TE SLOMIT CU TI NOGU biggrin.gif biggrin.gif i jadna monika ušutila i ostala pokraj njega gledat , a ja ka mlad i nadobudan skemer odlucija da taj lik mora past i da takvu scenu ja u virusa necu vidit , i tako sljedeci dan spasija san moniku od muka , rujo poslije toga vise nikad nije zaigra na diabla smile.gif smile.gif


haha cek pko si ga u tom virusu na diablu ili ubio u irl nekuzim biggrin.gif ?
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123458Next
Add Reply New Topic New Poll