Quote (eddy_hc @ Wed, Nov 26 2008, 07:37pm)
znam da ima.
omg nisam zna da nemos uc u svoj guild..
jebote koje budaletine.
pa nije leopard da ~4 k fg za taj guild
prije bi bilo oko 5.5 - 6 k

jese sicas one reklame na radiju "mi smo uvijek s leopardom , leopard sa nama

" ?
This post was edited by cppjole on Nov 26 2008 01:42pm