Ja sam isto pogledao sve star treke.
Svi su dobri al se treba malo naviknut na njih nakon prvih par epizoda to bude gotovo.
DS9 mi je najdosadniji u pocetku al ih ono generalno klanje na kraju izvuce.
TNG mi je najbolji jer imaju Datu i jer Picard popravlja jaketicu stalno, za umrijet od smijeha.

Romulanci su zakon.
Glasao sam za TNG inace.
U Heroes je Hayden, to je jedino sto znam. Hayden je mozda dovoljan razlog za gledat
Trebao bi to gledat da...
heh.