d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Samo Cekam A Niko Nece Da Otvori
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Nov 25 2008 10:16am
Quote (m4tej @ Mon, 24 Nov 2008, 11:52)
hehe...
a sta je je ruzan je stadion al jedinstven =))
niko nema stadion pod stijenama sa takvom akustikom...
=)))probajte jednom kad dodjete (ako dodjete) onako pjevat sa svima... akustika jebe mater....
jeka gruva u stijenama... boleština


doduše hajduk je prvi put spušija 3:0 a drugi put 1:0 wub.gif

mi ne pivamo sa vama tongue.gif
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Nov 25 2008 10:26am
Quote (Razakel @ Tue, Nov 25 2008, 04:16pm)
doduše hajduk je prvi put spušija 3:0 a drugi put 1:0 wub.gif

mi ne pivamo sa vama tongue.gif


imba =))
ma pjevajte vi svoje pjesme...
akustika je dobra i na vasoj strani ajde =)
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll