Quote (m4tej @ Mon, 24 Nov 2008, 11:52)
hehe...
a sta je je ruzan je stadion al jedinstven =))
niko nema stadion pod stijenama sa takvom akustikom...
=)))probajte jednom kad dodjete (ako dodjete) onako pjevat sa svima... akustika jebe mater....
jeka gruva u stijenama... boleština
doduše hajduk je prvi put spušija 3:0 a drugi put 1:0

mi ne pivamo sa vama