d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Sjecanje Jednog Mulca > Yes
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Nov 24 2008 11:29am
Evo kako naš predsjednik odaje počast umrlim braniteljima i kako spašava hrvatsku od ekonomske krize.

http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/3198269/index.do;jsessionid=484EB391C89FAF187901CCF96828F90B.1

Čestitam predsjedniče, opet ste se dokazali kao veliki humanist a nadasve kao intelektualac.

Member
Posts: 4,025
Joined: Jul 17 2007
Gold: 405.35
Nov 24 2008 11:35am
Quote (nugard @ Mon, 24 Nov 2008, 18:29)
Evo kako naš predsjednik odaje počast umrlim braniteljima i kako spašava hrvatsku od ekonomske krize.

http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/3198269/index.do;jsessionid=484EB391C89FAF187901CCF96828F90B.1

Čestitam predsjedniče, opet ste se dokazali kao veliki humanist a nadasve kao intelektualac.


Nije tomu misto ode ali dobro... Inace nisan zna za tu izjavu uopce ohmy.gif

Quote (nugard @ Mon, 24 Nov 2008, 18:48)
Itekako je misto, ovde iskazujemo čast mrtvim braniteljima, a ja sam ukazao kako to isto čini naš predsjednik.


Ali si ti zaboravija iskazat wink.gif . Pusti politiku na miru u ovom topicu, i sam si reka na sliku tudjmana da triba otvorit posebni topic za to. Ja mislim i za ovo isto...

This post was edited by Zajeb on Nov 24 2008 12:02pm
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Nov 24 2008 11:48am
Quote (Zajeb @ Mon, 24 Nov 2008, 18:35)
Nije tomu misto ode ali dobro... Inace nisan zna za tu izjavu uopce ohmy.gif


Itekako je misto, ovde iskazujemo čast mrtvim braniteljima, a ja sam ukazao kako to isto čini naš predsjednik.
Member
Posts: 3,184
Joined: Jan 19 2008
Gold: 650.00
Nov 25 2008 11:25am
Ovo je od predsjednika neprimjereno i neukusno. Ali se slazem da bi bilo dobro konacno izdefinirati koliko je bilo branitelja. I da se to ne smije koristiti u politici.
Ima ih koji nisu vidili ni pusku a kamoli bojisnicu.
I jos nesto.
Svaka cast svim Hrvatima izvana koji su dosli i ovdje se borili ali njihov broj i utjecaj je kasnije predimenzioniran. Rat su dobili svi oni anonimni momci koji su prvi puni entuzijazma sami odlazili iz gradova koji nisu bili napadnuti na bojiste.
Uostalom, kad je pao Kupres (a znamo gdje je) najvise poginulih je bilo iz Splita i Varazdina.
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Nov 25 2008 01:43pm
Quote (Dalmos @ Tue, Nov 25 2008, 05:25pm)
Ovo je od predsjednika neprimjereno i neukusno. Ali se slazem da bi bilo dobro konacno izdefinirati koliko je bilo branitelja. I da se to ne smije koristiti u politici.
Ima ih koji nisu vidili ni pusku a kamoli bojisnicu.
I jos nesto.
Svaka cast svim Hrvatima izvana koji su dosli i ovdje se borili ali njihov broj i utjecaj je kasnije predimenzioniran. Rat su dobili svi oni anonimni momci koji su prvi puni entuzijazma sami odlazili iz gradova koji nisu bili napadnuti na bojiste.
Uostalom, kad je pao Kupres (a znamo gdje je) najvise poginulih je bilo iz Splita i Varazdina.


eh, pa zna se koliko je bilo branitelja! 550 000!!! eto koliko!!! naravno brojka nije konačna jer se svaki dan pronalaze novi branitelji tako da do 2010. ta cifra če bit 700 000. a do 2020. bit če više od milijun!!!
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Nov 25 2008 03:31pm
Quote (Dr_Feelgood @ Tue, Nov 25 2008, 07:43pm)
eh, pa zna se koliko je bilo branitelja! 550 000!!! eto koliko!!! naravno brojka nije konačna jer se svaki dan pronalaze novi branitelji tako da do 2010. ta cifra če bit 700 000. a do 2020. bit če više od milijun!!!


pretpostavljam da si i ti branitelj?
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Nov 25 2008 07:21pm
pa čuj, iman u planu to posta do 2010. ^^
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Nov 26 2008 01:39am
Quote (Dr_Feelgood @ Wed, Nov 26 2008, 01:21am)
pa čuj, iman u planu to posta do 2010. ^^


Mars napada ftw
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll