Quote (nugard @ Mon, 24 Nov 2008, 18:29)
Nije tomu misto ode ali dobro... Inace nisan zna za tu izjavu uopce

Quote (nugard @ Mon, 24 Nov 2008, 18:48)
Itekako je misto, ovde iskazujemo čast mrtvim braniteljima, a ja sam ukazao kako to isto čini naš predsjednik.
Ali si ti zaboravija iskazat

. Pusti politiku na miru u ovom topicu, i sam si reka na sliku tudjmana da triba otvorit posebni topic za to. Ja mislim i za ovo isto...
This post was edited by Zajeb on Nov 24 2008 12:02pm