spuzva bob

ma crtic mi je premocan, ujutro prije skole nekad bude pa pogledam, ma prejeben je, ew sad na youtubeu bas gledam, srbske verzije su presmjesne xD
btw, ak ti je do crtica upali cartoon network i gledaj kolko te volja.... to sam ja prije svaki dan furo al dosadilo je....