Quote (leona @ Fri, 14 Nov 2008, 20:07)
i mene je banalo ali sam dobila cd key =))))
nisu meni cd key.. samo acc XD sranje
Quote (Kennoth @ Fri, 14 Nov 2008, 20:26)
Kak me jebe ovaj komplicirani forum
Nes mi nece sad kao addat tebe...
ma djecko tebi je i ic pisat komplikovano a da ne govorimo o forumu ... to je za tebe misaona imenica
Quote (Brane @ Fri, 14 Nov 2008, 22:46)
Iako će računi ovih korisnika ovoga puta biti suspendovani sa Battle.net-a 30 dana, u slučaju da se nakon toga ovakvo ponašanje nastavi, Blizzard planira izbrisati njihove račune i izbaciti ih sa Battle.net-a.
NEMOJ SRATTTTTTTTTTT ZNACI VRACA MI SE ACCAUNT ZA 30 DANA?!?!?! TOOOOOOOO
i ja se tome nadam

valjda ce bit "samo" 30 dana :S inace od mi 15k fgs :S