d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Koliko Vas Ima Banovanih? :d > Ja Sam Prvi Na Ovom Spisku
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Nov 14 2008 12:37pm
Quote (Kennoth @ Fri, Nov 14 2008, 06:29pm)
Jesam. Izbaci mi message: thx, the user you selected are already approved or are pending aproval of another person il tako nesto


je pa to je onda gotovo. to je to
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Nov 14 2008 12:47pm
Ma da, ali mi nisi prikazan na listi nego pise pending. A nisam ni ja tebi
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Nov 14 2008 02:00pm
Jel moze ko pomoc s ovim gore? Jebe me u zdrav mozak.
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Nov 14 2008 02:12pm
o yes try look dr _feelgood friends
kolko ja vidim tebe nema tamo .. sta moze znacit samo jedno !!!! nastavlja se ...
Member
Posts: 3,615
Joined: Dec 31 2007
Gold: 790.99
Nov 14 2008 02:46pm
Iako će računi ovih korisnika ovoga puta biti suspendovani sa Battle.net-a 30 dana, u slučaju da se nakon toga ovakvo ponašanje nastavi, Blizzard planira izbrisati njihove račune i izbaciti ih sa Battle.net-a.

NEMOJ SRATTTTTTTTTTT ZNACI VRACA MI SE ACCAUNT ZA 30 DANA?!?!?! TOOOOOOOO
Member
Posts: 7,408
Joined: Nov 24 2007
Gold: 1,040.00
Nov 14 2008 03:04pm
Quote (leona @ Fri, 14 Nov 2008, 20:07)
i mene je banalo ali sam dobila cd key =))))


nisu meni cd key.. samo acc XD sranje sad.gif
Quote (Kennoth @ Fri, 14 Nov 2008, 20:26)
Kak me jebe ovaj komplicirani forum

Nes mi nece sad kao addat tebe...


ma djecko tebi je i ic pisat komplikovano a da ne govorimo o forumu ... to je za tebe misaona imenica wink.gif
Quote (Brane @ Fri, 14 Nov 2008, 22:46)
Iako će računi ovih korisnika ovoga puta biti suspendovani sa Battle.net-a 30 dana, u slučaju da se nakon toga ovakvo ponašanje nastavi, Blizzard planira izbrisati njihove račune i izbaciti ih sa Battle.net-a.

NEMOJ SRATTTTTTTTTTT ZNACI VRACA MI SE ACCAUNT ZA 30 DANA?!?!?! TOOOOOOOO


i ja se tome nadam biggrin.gif valjda ce bit "samo" 30 dana :S inace od mi 15k fgs :S
Member
Posts: 1,118
Joined: Apr 18 2008
Gold: 1,784.00
Nov 14 2008 03:12pm
Tako vam i treba kad koristite cheatove...samo sam ceko da dode i taj dan...bas mi je drago.
Member
Posts: 1,254
Joined: Aug 21 2006
Gold: 0.23
Nov 14 2008 03:30pm
jebes fg i pare
ono sta meni smeta je sta blizzard nije bana dosta ljudi koji imaju tppk, bot a ne koriste recimo loader ili koriste neki private loader koji blizzard nije detektira kao third party program lol =)
dok neki ljudi a ima nas vise na cro hc kanala smo koristili loader iskljucivo iz razloga sta imamo par cd keyeva da moremo sami mulat uvalit koju mulu na brs itd pa smo popusili po 2 3 accounta a nikad nismo koristili ni mh ni ista od itijednog hacka
no sve u svemu igra je bar malo cisca i bnet radi kako triba nadan se na duze vrime hehe
a sta se tice para i fga i itema onaj koji je ima prije imat ce opet tako da je to np hehe biggrin.gif
zato san se iskreno dobro nasmija kad san vidija da su mi banana 3 accounta radi loadera biggrin.gif
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Nov 14 2008 03:41pm
@Draganwtf

Molio bi da nejedes govna. Unprijed zahvaljujem

This post was edited by Kennoth on Nov 14 2008 03:42pm
Member
Posts: 7,408
Joined: Nov 24 2007
Gold: 1,040.00
Nov 14 2008 04:11pm
Quote (Kennoth @ Fri, 14 Nov 2008, 23:41)
@Draganwtf

Molio bi da nejedes govna. Unprijed zahvaljujem


hahah koje dijete uglystupid1.gif
€dit: "nejedes" se pise odvojeni icon_pointr.gif "ne jedes" wink.gif kid sleep.gif
Quote (url @ Fri, 14 Nov 2008, 23:30)
jebes fg i pare
ono sta meni smeta je sta blizzard nije bana dosta ljudi koji imaju tppk, bot  a ne koriste recimo loader ili koriste neki private loader koji blizzard nije detektira kao third party program lol =)
dok neki ljudi a ima nas vise na cro hc kanala smo koristili loader iskljucivo iz razloga sta imamo par cd keyeva da moremo sami mulat uvalit koju mulu na brs itd pa smo popusili po 2 3 accounta a nikad nismo koristili ni mh ni ista od itijednog hacka
no sve u svemu igra je bar malo cisca i bnet radi kako triba nadan se na duze vrime hehe 
a sta se tice para i fga i itema onaj koji je ima prije  imat ce opet tako da je to np hehe biggrin.gif
zato san se iskreno dobro nasmija kad san vidija da su mi banana 3 accounta radi loadera biggrin.gif


tako je.. to su iskusni trejderi happy.gif ma zao mi je jer sam likove pravio godinu dana i et.. radi loadera ode sve u kurac :/

This post was edited by Draganwtf on Nov 14 2008 04:11pm
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll