d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Bye Bye Junction
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Nov 14 2008 09:52am
Quote (floky @ Wed, Nov 12 2008, 03:55pm)
biggrin.gif
1 dio zivota gotov,drugi pocinje ^^


jedan dio zivota nemas

drugi dio je u pixelima u obliku slova D.O.T.A.

d-lol.gif
Member
Posts: 17,448
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Nov 14 2008 09:59am
Quote (floky @ Wed, 12 Nov 2008, 16:55)
biggrin.gif
1 dio zivota gotov,drugi pocinje ^^


lol
uglyhammer.gif
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Nov 14 2008 11:48am
ma daj aj lipo izbriši tu amu. šta. ionako je nl. i štaš s njom.
ma izbriši d2. i nemoj to igrat. ma znaš šta! opali sikiron u komp, šta če ti to govno.
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Nov 14 2008 11:51am
..

Quote (Dr_Feelgood @ Fri, Nov 14 2008, 05:48pm)
ma daj aj lipo izbriši tu amu. šta. ionako je nl. i štaš s njom.
ma izbriši d2. i nemoj to igrat. ma znaš šta! opali sikiron u komp, šta če ti to govno.




Quote (rageofaeon @ Wed, Nov 12 2008, 12:03pm)
U spomen:

<CENTER>http://img88.imageshack.us/img88/2184/junctioncp6.png

11k baalrunova u olynet channelima sa accountom *255, upoznao sam mnogo gosu ljudi, zabavio sam se i uživao.
Sada je tomu došao kraj, pa se opraštam s Diablo 2 dijelom svog života.



Member
Posts: 7,417
Joined: Apr 20 2007
Gold: 255.00
Nov 14 2008 11:58am
Quote (Dr_Feelgood @ Fri, 14 Nov 2008, 19:48)
ma daj aj lipo izbriši tu amu. šta. ionako je nl. i štaš s njom.
ma izbriši d2. i nemoj to igrat. ma znaš šta! opali sikiron u komp, šta če ti to govno.

koji fail e
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Nov 14 2008 12:04pm
ahahaha koja gg pjesmica biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Nov 14 2008 12:11pm
Quote (rageofaeon @ Fri, Nov 14 2008, 05:58pm)
koji fail e


aj aj, plači. šta sad ti tu glorificiraš sebe, svoje izgubljeno vrijeme i nekog tamo virtualnog lika.
šta bi sad tu ljudi trebali? kleknut ispred tebe kao pred nekim božanstvom? nemisliš valjda da če ostatku svijeta svanut sunce iz tvoje guzice?
neče....
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Nov 14 2008 12:12pm
Quote (Dr_Feelgood @ Fri, 14 Nov 2008, 19:11)
aj aj, plači. šta sad ti tu glorificiraš sebe, svoje izgubljeno vrijeme i nekog tamo virtualnog lika.
šta bi sad tu ljudi trebali? kleknut ispred tebe kao pred nekim božanstvom? nemisliš valjda da če ostatku svijeta svanut sunce iz tvoje guzice?
neče....


uvijek pametniji od svih ostalih.
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Nov 14 2008 12:12pm
Quote (Dr_Feelgood @ Fri, Nov 14 2008, 06:11pm)
aj aj, plači. šta sad ti tu glorificiraš sebe, svoje izgubljeno vrijeme i nekog tamo virtualnog lika.
šta bi sad tu ljudi trebali? kleknut ispred tebe kao pred nekim božanstvom? nemisliš valjda da če ostatku svijeta svanut sunce iz tvoje guzice?
neče....


check my profile
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Nov 14 2008 12:16pm
Quote (eddy_hc @ Fri, Nov 14 2008, 06:12pm)
uvijek pametniji od svih ostalih.


sry edi moram te razočarat. za sebe mislim da sam glup ko k....
omg tek kad se sjetim svih propuštenih prilika, skoro pa da me muka uvati....
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll