..
Quote (Dr_Feelgood @ Fri, Nov 14 2008, 05:48pm)
ma daj aj lipo izbriši tu amu. šta. ionako je nl. i štaš s njom.
ma izbriši d2. i nemoj to igrat. ma znaš šta! opali sikiron u komp, šta če ti to govno.
Quote (rageofaeon @ Wed, Nov 12 2008, 12:03pm)
U spomen:
<CENTER>http://img88.imageshack.us/img88/2184/junctioncp6.png
11k baalrunova u olynet channelima sa accountom *255, upoznao sam mnogo gosu ljudi, zabavio sam se i uživao.
Sada je tomu došao kraj, pa se opraštam s Diablo 2 dijelom svog života.