d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Ajm Bek ! > Ahah
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Nov 10 2008 10:18am
Quote (The_Outsider @ Mon, 10 Nov 2008, 16:56)
pozz haso


pridružujem se
Member
Posts: 1,254
Joined: Aug 21 2006
Gold: 0.23
Nov 10 2008 10:35am
ako ima ko kad smo vec kod wowa da oce kupit acc prodajen povoljno cifra po dogovoru =)
na njemu je lock lvl 70 sa pvp opremon ako koga zanima more pogleat na armory ffspy tad kad san presta ima jedno 8 9 miseci bija je skoro top gear sad je vjerojatno vec sux pa eto =) ako ima ko zainteresiran nek se javi
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Nov 10 2008 10:40am
Quote (Hasordin @ Mon, Nov 10 2008, 03:07pm)
ma necu ja brzo wow pocet... necu da budem ovisan i no lifer !!! skoro sam poce jebemu mater neznan sta mi se desava


Quote (Usc_abaddon @ Mon, Nov 10 2008, 03:09pm)
tako i meni dodje , kad idem u igraonu s frendovima bacit dotu cs itd vidim likovi igraju wow , ono dodje mi da pocnem igrat cim dodjem doma al kad se sjetim sta to ucini covjeku .. ma jos bi igro al necu ^^


to su gluposti, mene nista nije drzalo na netu vise od d2...

igraj pvp u wowu i netreba ti vise od par sati na dan, a pvp je jebeno zabavan, pve je ono sta uzima puno vremena, i na tome ljudi otupe i izgube zivot, 4+ sata za jednu instancu... jebes to... + dosadno je ne zahtjeva nikakav skill za igrat..
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Nov 10 2008 04:18pm
To se sve pretvorilo u obavezu
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Nov 10 2008 07:00pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Mon, Nov 10 2008, 11:18pm)
To se sve pretvorilo u obavezu


istina, al opet kaj bi pametnije radio.. mene zna ekipa jebat koji kurac igras sve to, a kaj da radim, dok oni gledaju serije i sranja, ja igram.. svako radi ono kaj ga zabavlja da malo ubi vrijeme..
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Nov 10 2008 07:01pm
primi se knjige ! : P
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Nov 10 2008 07:04pm
Quote (The_Outsider @ Tue, Nov 11 2008, 02:01am)
primi se knjige ! : P


haha pawn
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Nov 11 2008 08:15am
Quote (Hasordin @ Sun, Nov 9 2008, 12:05am)
*AmbaSSadorr
i brat terror_rules666


pozdrav =))
old school acc =))
sjecam se davno davno ambassadorra
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll