d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Eo Ga 2 ! > Sto Mislite O Vjeri?
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Nov 9 2008 05:07pm
Ma baal nije tako sexy ko diablo
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Nov 9 2008 07:01pm
aj onda vako.
jel zna ko od vas definiciju vjernika?
što je vjernik i kako ga opisat?
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Nov 9 2008 07:05pm
Quote (Dr_Feelgood @ Mon, 10 Nov 2008, 03:01)
aj onda vako.
jel zna ko od vas definiciju vjernika?
što je vjernik i kako ga opisat?


pa prvo bi trebali definirati Boga... a posto svatko drugacije dozivljava Boga znaci da svatko ima drugaciju definiciju vjere i vjernika biggrin.gif
moja ti je gore vec opisana... samo nemoj sad rec da si ti ateist u smislu da ne vjerujes u nista, jer onda mi nema smisla razgovarat s tobom tongue.gif
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Nov 9 2008 07:48pm
Quote (sid_hr @ Mon, Nov 10 2008, 01:05am)
pa prvo bi trebali definirati Boga... a posto svatko drugacije dozivljava Boga znaci da svatko ima drugaciju definiciju vjere i vjernika biggrin.gif
moja ti je gore vec opisana... samo nemoj sad rec da si ti ateist u smislu da ne vjerujes u nista, jer onda mi nema smisla razgovarat s tobom tongue.gif


ne samo da nevjerujem u ništa nego ne vjerujem nikom. svaki puta kad mi je prodalo priču u koju san ja triba povirovat - namagarčilo me.
pa sad ti viruj nečem šta sam nisi vidija. i ne samo to. u zadnjih nekoliko godina doša san do spoznaje da ni samome sebi ne triban virovat.
jer i to šta san vlastitin očima vidija ustvari je laž. sve je laž - to je istina.
^^
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Nov 9 2008 07:50pm
Quote (Dr_Feelgood @ Mon, 10 Nov 2008, 03:48)
ne samo da nevjerujem u ništa nego ne vjerujem nikom. svaki puta kad mi je prodalo priču u koju san ja triba povirovat - namagarčilo me.
pa sad ti viruj nečem šta sam nisi vidija. i ne samo to. u zadnjih nekoliko godina doša san do spoznaje da ni samome sebi ne triban virovat.
jer i to šta san vlastitin očima vidija ustvari je laž. sve je laž -  to je istina.
^^


tak sam i mislil ^^ ma ok je to, al nekak mislim da nije 100% istina smile.gif jednostavno ne mogu shvatit ateiste.. tongue.gif
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Nov 9 2008 07:57pm
spasite svoju dusu dok vam je na vrijeme!!! jer cete gorit u paklu ZAUVIJEK(bez obzira sta vas "Bog" voli)...GEORGE CARLIN VLADA COVJECE!!!
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Nov 9 2008 07:58pm
ma ne, ja sebe ne deklariram kao nekog ateistu. ne pada mi na pamet da se šečem uokolo da trubim ljudima da nema boga.
samo kažem nakom svih koji su me uspili prevest žednog preko vode teško da se može pojavit neko i da mu ja sve povjerujem.
hm, našeg župnika tu lokalnog zovu svi Don Euro, aj šta misliš odakle narodu toliko ironije da župnika tako prozovu?
pa izvaralo i njih, se se sada groteskno smiju sami sebi. omg goreg humora od toga još nisam nigdi vidija.....
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Nov 10 2008 06:21am
Pa zato se lipo i krizmas, pricestis , krstis itd prakticki u razdoblju kad neznas ko si jos biggrin.gif
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Nov 10 2008 06:26am
al najace mi bilo kad sam bio na jednom krstenju, sve se zavrsi, kad mi izlazimo iz crkve, i jedan lik sto je krstio djete kaze: to nama nist posebno neznaci kad smo svi ateisti... huh.gif wtf?
mislim, brate sta si krstio djete onda roditelji bi trebali bit uzor djeci.....
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Nov 10 2008 07:03am
da, ja sam bila na krstenju i crkva je imala plazmu,dvd player,5-6 klima smile.gif

This post was edited by leona on Nov 10 2008 07:03am
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll