Quote (sid_hr @ Mon, Nov 10 2008, 01:05am)
pa prvo bi trebali definirati Boga... a posto svatko drugacije dozivljava Boga znaci da svatko ima drugaciju definiciju vjere i vjernika

moja ti je gore vec opisana... samo nemoj sad rec da si ti ateist u smislu da ne vjerujes u nista, jer onda mi nema smisla razgovarat s tobom

ne samo da nevjerujem u ništa nego ne vjerujem nikom. svaki puta kad mi je prodalo priču u koju san ja triba povirovat - namagarčilo me.
pa sad ti viruj nečem šta sam nisi vidija. i ne samo to. u zadnjih nekoliko godina doša san do spoznaje da ni samome sebi ne triban virovat.
jer i to šta san vlastitin očima vidija ustvari je laž. sve je laž - to je istina.
^^