Quote (Razakel @ Fri, 7 Nov 2008, 18:20)
borija, ispravka.. sad moze glumit najvecu hrvatinu jebe me se.. tad kad je moga odjebat taj cetnicki klub nije nista napravija!
E: niko ne mrzi srbe.. nego mrzi cetnike

Prosinečki nikad nije glumija Hrvatinu, za razliku od Štimca, sina partijskog funkcionera.
Jedino mu na ovome može zamirit Bilić koji se sa njim gura u clipu, al čini mi se da su oni u dobrim odnosima, tj. najbolji su prijatelji.
Prosinečki nema mrlju na karijeri, zato ga svi cjene i poštuju.