d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Zašto Mrzin Prosinečkog
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Nov 7 2008 08:50am
Aj shvati me jos doslovnije biggrin.gif
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Nov 7 2008 10:20am
Quote (sid_hr @ Fri, 7 Nov 2008, 10:00)
ne vidim poveznicu izmedju ove dvije boldane rijeci!
nista sporno na 1. klipu; svatko tko je igrao nogomet zna da na guranje uzvracas guranjem i to je to.
2. nema veze s prosineckim (osim sto igra za zvezdu i malo ga snimaju eto tak...).
siriti i stalno ponavljati ono sto se dogodilo je zamorno, debilno i mene vise iritira, al opet svatko ima pravo na misljenje!
ne zamjeram ti nimalo i ne okrivljujem te (da nebi ispalo tak nest..)..

jebote pa nisu nogometasi napadali i razarali Hrvatsku nego debili! To sto debila ima svugdje svi znamo!


borija, ispravka.. sad moze glumit najvecu hrvatinu jebe me se.. tad kad je moga odjebat taj cetnicki klub nije nista napravija!

E: niko ne mrzi srbe.. nego mrzi cetnike wink.gif

This post was edited by Razakel on Nov 7 2008 10:22am
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Nov 7 2008 11:49am
Quote (Razakel @ Fri, 7 Nov 2008, 18:20)
borija, ispravka.. sad moze glumit najvecu hrvatinu jebe me se.. tad kad je moga odjebat taj cetnicki klub nije nista napravija!

E: niko ne mrzi srbe.. nego mrzi cetnike wink.gif


Prosinečki nikad nije glumija Hrvatinu, za razliku od Štimca, sina partijskog funkcionera.

Jedino mu na ovome može zamirit Bilić koji se sa njim gura u clipu, al čini mi se da su oni u dobrim odnosima, tj. najbolji su prijatelji.

Prosinečki nema mrlju na karijeri, zato ga svi cjene i poštuju.
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Nov 7 2008 12:54pm
Quote (nugard @ Fri, 7 Nov 2008, 18:49)
Prosinečki nikad nije glumija Hrvatinu, za razliku od Štimca, sina partijskog funkcionera.

Jedino mu na ovome može zamirit Bilić koji se sa njim gura u clipu, al čini mi se da su oni u dobrim odnosima, tj. najbolji su prijatelji.

Prosinečki nema mrlju na karijeri, zato ga svi cjene i poštuju.


sad bas.. da ga svi cijene i postuju ne bas sleep.gif
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Nov 7 2008 01:09pm
Quote (sid_hr @ Fri, Nov 7 2008, 09:00am)
ne vidim poveznicu izmedju ove dvije boldane rijeci!
nista sporno na 1. klipu; svatko tko je igrao nogomet zna da na guranje uzvracas guranjem i to je to.
2. nema veze s prosineckim (osim sto igra za zvezdu i malo ga snimaju eto tak...).
siriti i stalno ponavljati ono sto se dogodilo je zamorno, debilno i mene vise iritira, al opet svatko ima pravo na misljenje!
ne zamjeram ti nimalo i ne okrivljujem te (da nebi ispalo tak nest..)..

jebote pa nisu nogometasi napadali i razarali Hrvatsku nego debili! To sto debila ima svugdje svi znamo!


to side, u potpunosti podržavam tvoju argumentaciju.
wink.gif
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Nov 7 2008 03:10pm
Quote (Razakel @ Fri, 7 Nov 2008, 20:54)
sad bas.. da ga svi cijene i postuju ne bas sleep.gif


svi koji znaju nešto o balunu
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Nov 7 2008 05:12pm
Pa danas su svi hrvatine haha biggrin.gif
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Nov 7 2008 05:56pm
yup, generali nakon bitke.....
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Nov 8 2008 08:12pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Sat, 8 Nov 2008, 00:12)
Pa danas su svi hrvatine haha biggrin.gif


Quote (Dr_Feelgood @ Sat, 8 Nov 2008, 00:56)
yup, generali nakon bitke.....


prvi prosinecki medu njima wink.gif
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Nov 8 2008 08:13pm
on je fieldmarshal rofl.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll