d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Sta Mislite
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Nov 5 2008 11:56am
to šta je on proglašen za najumjerenijeg konzervativca govori samo da čovjek dobro vlada vještinom glume. i ništa više.
meni nije uspio prodat svoju glumu. taj bi zaratio s rusijom u roku od 12 mjeseci. a ceh toga bi platili mi iz srednje europe.
popušili bi mi tu iz eu zajedno s rusima englezi bi ofc prošli mukti (kao i obično) a amerikancima (Konzervativcima) bi to sve bilo
baš nekako simpatično (cool).
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Nov 5 2008 12:05pm
Rat SAD-a i Rusije je priča za malu djecu. Kad su ratovali, ratovali su skupa, nikad jedni protiv drugih.
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Nov 5 2008 12:08pm
yy ofc upravu ste.. laugh.gif

5. studeni 2008 19:00:03 Forumska Trgovina 93.00 (3,003.93 -> 3,096.93) from Forum Bank (by Forum Bank) Lottery Match (30 17 16)
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Nov 5 2008 12:12pm
Quote (nugard @ Wed, Nov 5 2008, 06:05pm)
Rat SAD-a i Rusije je priča za malu djecu. Kad su ratovali, ratovali su skupa, nikad jedni protiv drugih.


to je bilo onda, prije 60 i više godina. a danas su ovi sve bliže moskvi. kad to stave u jaram sljedeči je PEKING...
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Nov 5 2008 12:20pm
a ako bi i peking pao onda ide jao pobjeđenima. moje mišljenje je da nama najviše paše status quo.
ovaj obama neče opozvat buševe ciljeve, niti on to može. ako bi on pokušao i ustrajao na opozivu tih ciljeva bio bi likvidiran.
tako da na djelu ostaje sve isto samo če tempo bit nešto sporiji i manje para onima koji cicaju iz vojnog proračuna.
tako da ovi anarholjevičari nemaju razloga za slavlje, jer nisu pobjedili. ništa od anarhije za sada. na veliku sreču velike večine i moje malenkosti. ^^
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Nov 5 2008 12:49pm
Quote (sid_hr @ Wed, Nov 5 2008, 06:08pm)
yy ofc upravu ste.. laugh.gif

5. studeni 2008 19:00:03 Forumska Trgovina 93.00 (3,003.93 -> 3,096.93) from Forum Bank (by Forum Bank) Lottery Match (30 17 16)


gz gz gz gz
donate xD
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Nov 5 2008 01:03pm
Reko sam ja da ce on pobijedit banana.gif
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Nov 6 2008 01:48am
izjava godine by Sanader:

- ''I ukinuce pusenja u javnim prostorima se postavlja kao vazan cilj za novi mandat ? ''

- '' Da definitivno ce to biti jedan od vaznijih poteza vlade u novom mandatu''

ROFLMAO

Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Nov 6 2008 03:27am
Quote (Rakshasas(KD) @ Thu, Nov 6 2008, 07:48am)
izjava godine by Sanader:

- ''I ukinuce pusenja u javnim prostorima se postavlja kao vazan cilj za novi mandat ? ''

- '' Da definitivno ce to biti jedan od vaznijih poteza vlade u novom mandatu''

ROFLMAO


laugh.gif laugh.gif laugh.gif
najjaci mi je Mamić:
- gospodine Mamić sta mislite o trenutnoj situaciji igraca u Hrvatskoj i kako se hrvatska nogometna liga drzi u odnosu na druge europske drzave?
- a gledajte... mi smo mala zemlja i vecina igraca ima blokadu glave.

ja sam puko puko puko.......
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Nov 6 2008 09:02am
Koliko pametnih ljudi na hrpi.

Sta vi niste neki predsjednici ?
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll