bok kennoth

EDIT: CEK TI SI KENNY??? TI SI IGRU SA KAZIKLUOM?? IMAM NJEGOV ACC I TAMO IMA NEKI RIPPANI CHAR ZOVE SE: "kennyev_tata" il tako nesto xD!
sjecam te se ja ima par godina =))
dobar momak ako me pamcenje sluzi

sta si NL hc ili NL sc? (pm me)
avatar i sig nakon 40 postova brijem... ne sjecam se...
Korn ftw

jak bend... komercijala al su ok =))
neznam jel se sjecas accsa.... : g4nd, m4tej, m4tej2, m4t3j, usc_abaddon, black_abaddon, iron_flower, zaiman, j4yzor, brejnor (ili je neki broj u ovom acc ne sjecam se).
This post was edited by m4tej on Nov 3 2008 04:02am