d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Trazim Novog Lika!!!!!!!!! > ;d
Prev123
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,417
Joined: Apr 20 2007
Gold: 255.00
Nov 6 2008 05:06am
Quote (Rakshasas(KD) @ Thu, 6 Nov 2008, 09:41)
heal paladin

Ja bih ovoga u classic napravio, tj. već jesam al ni išlo daleko - pošto je ekipa ošla igrat Dotu i tako to (ahah hah haa~)
Je li itko igrao tog clerica za ozbiljno? Dojmovi?
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Nov 6 2008 05:25am
Quote (rageofaeon @ Thu, Nov 6 2008, 11:06am)
Ja bih ovoga u classic napravio, tj. već jesam al ni išlo daleko - pošto je ekipa ošla igrat Dotu i tako to (ahah hah haa~)
Je li itko igrao tog clerica za ozbiljno? Dojmovi?


ja sam

jako dobar
jako dosadan
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123
Closed New Topic New Poll