Quote (cppjole @ Fri, Oct 17 2008, 11:26pm)
lol ako je neki malo stariji athlon viruj mi da mu netriba grijalica ^^
Ma on ima pilu od compa, u ono vrime kad je on ono kupija uf ... ima jedno 2-3 godine, a graficka danas vrti sve igre na max... a kuciste moras dizalicom prenosit...
i mislim da je pentium..