Quote (bahamontik @ Wed, 15 Oct 2008, 05:31)
super ste...inace svi vi koji ste komentirali sto se tice Santiaga Segure to se ticalo NUGARDA ne vas ali niste bas osobiti...salim se...ma to je inace sala na film Torrente trilogiju ako niste pogledali obavezno...shvatit cete zasto sam to reka al stvarno ruku na srce cili krvatski forum se sastojao o ili Leoni pa sam htio malo zafrkancije...slusajte ja pijem i pisem forume...i nisam bas ni ja osobit!!
Leona nemoj zamjerit sta....ali samo sam napominja neke stvari...jos ce ispast da sam peder---dodjes na hrvatski diablo 2 forum kad ono on 7 prvih topica 4 o Leoni kako svi pricaju kako ona nije ruzna??? ili raspravljaju...
Jel bi ti radije da se raspravlja o tebi. Mislim da ti se ne bi svidili komentari.
A ako ti je to stil komunikacije s suprotnim spolom, trebao bi se zabrinuti. Mozda stvarno podsvjesno preferiras muske.