d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Sad Ti Budi Pametan > Shvatio Sam
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Oct 15 2008 05:25am
Quote (Rakshasas(KD) @ Wed, Oct 15 2008, 09:39am)
khm khm


ope ovi spamer
tongue.gif
Member
Posts: 3,184
Joined: Jan 19 2008
Gold: 650.00
Oct 15 2008 06:53am
Quote (bahamontik @ Wed, 15 Oct 2008, 05:31)
super ste...inace svi vi koji ste komentirali sto se tice Santiaga Segure to se ticalo NUGARDA ne vas ali niste bas osobiti...salim se...ma to je inace sala na film Torrente trilogiju ako niste pogledali obavezno...shvatit cete zasto sam to reka al stvarno ruku na srce cili krvatski forum se sastojao o ili Leoni pa sam htio malo zafrkancije...slusajte ja pijem i pisem forume...i nisam bas ni ja osobit!!
Leona nemoj zamjerit sta....ali samo sam napominja neke stvari...jos ce ispast da sam peder---dodjes na hrvatski diablo 2 forum kad ono on 7 prvih topica 4 o Leoni kako svi pricaju kako ona nije ruzna??? ili raspravljaju...


Jel bi ti radije da se raspravlja o tebi. Mislim da ti se ne bi svidili komentari.
A ako ti je to stil komunikacije s suprotnim spolom, trebao bi se zabrinuti. Mozda stvarno podsvjesno preferiras muske.
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Oct 15 2008 07:45am
samo sam cekao tko ce se nadovezat prvi o pederkanima!!! evo ja sam se nadovezao na nadovezu o pederkanima...LJUDI DALMOS JE GARANT PEDERKAST!!!
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Oct 15 2008 08:08am
Čini se da smo bahamontika krivo shvatili.

Čovik se malo sprdaje.. al ništa negativno.

A čim zna za Seguru mora bit OK. biggrin.gif
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Oct 16 2008 10:21am
Quote (nugard @ Wed, Oct 15 2008, 02:08pm)
Čini se da smo bahamontika krivo shvatili.

Čovik se malo sprdaje.. al ništa negativno.

A čim zna za Seguru mora bit OK.  biggrin.gif


sry, meni osobno humor u toj trilogiji je pre grez...
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Oct 16 2008 12:02pm
da pregrez...pa lik je to i zelio!!kako je stisnio onaj prist pa pola litre loja strcnilo po zrcalu!! ja sam pao iz stolice kad sam to vidio,nisam mogao vjerovat..a u trecem dijelu na forspilu jebe kozu...ALLLO...Auro pogledaj ponovo pa procijeni malo bolje...a svi koji su radili s njim su poginili ili ostali osakaceni...koji kralj a jos je onaj primitvni glupi idiot koji navija za Atletico Madrid sve dok ne dodje u konflikt s navijacima Reala,onda naglo baci sal Atletica u kanalizaciju i postane navijac Reala...KOJA HRABROST UFFF
Member
Posts: 4,025
Joined: Jul 17 2007
Gold: 405.35
Oct 16 2008 01:04pm
Jebate stvarno nisan bija dugo na Hrv forumu... sad je neka Leona u djiru jel laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Leona ja ti skidan kapu. Dobit svlastiti topic i jos da se ljudi pocnu svadjat o pederima, A TI SI NAVODNO ZENSKO... i to triba znat biggrin.gif !
PS : Ovo "navodno" nema nikakvo preneseno znacenje, napisa san to iz jednostavnog razloga sta se spol nazalost nemoze odredit po brzini pisanja ili po fontu slova tongue.gif wink.gif .
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Oct 16 2008 01:06pm
yy ja san yuckova (url) cura, njemu dajite prituzbe biggrin.gif
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Oct 16 2008 01:09pm
Quote (Zajeb @ Thu, 16 Oct 2008, 20:04)
Jebate stvarno nisan bija dugo na Hrv forumu... sad je neka Leona u djiru jel laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Leona ja ti skidan kapu. Dobit svlastiti topic i jos da se ljudi pocnu svadjat o pederima, A TI SI NAVODNO ZENSKO... i to triba znat biggrin.gif !
PS : Ovo "navodno" nema nikakvo preneseno znacenje, napisa san to iz jednostavnog razloga sta se spol nazalost nemoze odredit po brzini pisanja ili po fontu slova tongue.gif wink.gif .


Ali ima tu ljudi koji ju poznaju osobno tako da ako ju ti neznaš ne možeš pričat jer cura ili nije smile.gif
Member
Posts: 4,025
Joined: Jul 17 2007
Gold: 405.35
Oct 16 2008 01:11pm
Quote (Tim_lopovaMIKI @ Thu, 16 Oct 2008, 20:09)
Ali ima tu ljudi koji ju poznaju osobno tako da ako ju ti neznaš ne možeš pričat jer cura ili nije smile.gif


Upravo zato sta je ja neznan mogu o tome pricat... da je znan bija bi glup kad bi prica tongue.gif Uostalom, koga briga... zasto se zamarat time smile.gif ?
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll