Quote (leona @ Tue, Oct 7 2008, 07:17pm)
moj jedini komentar je da je bolje da ste pederi ako cete bit takvi.
ne triba ic u krajnosti, ja makar ne volin njanjave stvari, ali je lipo vidit da se neko trudi nesto napravit za tebe
ne tribas na planini pisat nekome da je volis, ali svak radi onako kako osjeca.
da meni to neki ide radit ja bi mu rekla jesi lud,sta ces se mucit, jednostavno amo na kavu, i to mi znaci

ako ne znate sad pokazat malo romantike to je zato jer ocito niste dovoljno sazrili, kad tad ces to radit (ne mislin extreme)
ugl, ja san video pogledala cili, bas mi je bilo lipo to gledat, zaj mi je sta je lik izgubia tu zensku jer ocito je da su se puno volili
za koju godinu cemo pricat opet o tome =)
ja nemam nista protiv romantike, samo meni je ovo neka seljacka glupost ne romantika.... jednostavno me se nije dojmilo...
pa poznata je stvar da su d2 igraci najveci romanticari.... omg..
Quote (Dr_Feelgood @ Tue, Oct 7 2008, 10:26pm)
hm, može pitanje?
šta je to romantika? koja je definicija toga?
vec sam reko... romantika je spavat sa dvije starije zene odjednom..
This post was edited by Legna on Oct 7 2008 04:28pm