d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Od Danas.. > Aha
Prev1234515Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Oct 7 2008 03:23pm
Quote (leona @ Tue, Oct 7 2008, 06:17pm)
moj jedini komentar je da je bolje da ste pederi ako cete bit takvi.
ne triba ic u krajnosti, ja makar ne volin njanjave stvari, ali je lipo vidit da se neko trudi nesto napravit za tebe
ne tribas na planini pisat nekome da je volis, ali svak radi onako kako osjeca.
da meni to neki ide radit ja bi mu rekla jesi lud,sta ces se mucit, jednostavno amo na kavu, i to mi znaci biggrin.gif
ako ne znate sad pokazat malo romantike to je zato jer ocito niste dovoljno sazrili, kad tad ces to radit (ne mislin extreme)
ugl, ja san video pogledala cili, bas mi je bilo lipo to gledat, zaj mi je sta je lik izgubia tu zensku jer ocito je da su se puno volili  blush.gif
za koju godinu cemo pricat opet o tome =)


gay =)))))

This post was edited by m4tej on Oct 7 2008 03:23pm
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Oct 7 2008 03:26pm
hm, može pitanje?
šta je to romantika? koja je definicija toga?
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Oct 7 2008 03:38pm
kako znamo da postoji Bog?????

This post was edited by leona on Oct 7 2008 03:39pm
Member
Posts: 1,671
Joined: May 2 2007
Gold: 0.62
Oct 7 2008 03:54pm
ja san pritisnia X u desnom gornjem kutu nakon 20 sec filma
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Oct 7 2008 04:03pm
Quote (Dr_Feelgood @ Tue, 7 Oct 2008, 22:26)
hm, može pitanje?
šta je to romantika? koja je definicija toga?


Romantiku ne možeš definirat zato što ju svaki čovjek doživljava drugačije
evo npr mom poznaniiku je romantično ubit načku i njenom krvlju naposat volim te bangin.gif a recimo meni je dobit ružu ili neš tak blush.gif
tak da romantiku ne možeš definirat ili ako baš bukvalno hoćeš to je odraz duše i postupci pokazivanja i dokazivanja ljubavi bar po meni tongue.gif
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Oct 7 2008 04:27pm
Quote (leona @ Tue, Oct 7 2008, 07:17pm)
moj jedini komentar je da je bolje da ste pederi ako cete bit takvi.
ne triba ic u krajnosti, ja makar ne volin njanjave stvari, ali je lipo vidit da se neko trudi nesto napravit za tebe
ne tribas na planini pisat nekome da je volis, ali svak radi onako kako osjeca.
da meni to neki ide radit ja bi mu rekla jesi lud,sta ces se mucit, jednostavno amo na kavu, i to mi znaci biggrin.gif
ako ne znate sad pokazat malo romantike to je zato jer ocito niste dovoljno sazrili, kad tad ces to radit (ne mislin extreme)
ugl, ja san video pogledala cili, bas mi je bilo lipo to gledat, zaj mi je sta je lik izgubia tu zensku jer ocito je da su se puno volili blush.gif
za koju godinu cemo pricat opet o tome =)


ja nemam nista protiv romantike, samo meni je ovo neka seljacka glupost ne romantika.... jednostavno me se nije dojmilo...

pa poznata je stvar da su d2 igraci najveci romanticari.... omg..

Quote (Dr_Feelgood @ Tue, Oct 7 2008, 10:26pm)
hm, može pitanje?
šta je to romantika? koja je definicija toga?


vec sam reko... romantika je spavat sa dvije starije zene odjednom..

This post was edited by Legna on Oct 7 2008 04:28pm
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Oct 7 2008 04:31pm
Quote (Tim_lopovaMIKI @ Tue, Oct 7 2008, 10:03pm)
Romantiku ne možeš definirat zato što ju svaki čovjek doživljava drugačije
evo npr mom poznaniiku je romantično ubit načku i njenom krvlju naposat volim te bangin.gif a recimo meni je dobit ružu ili neš tak blush.gif
tak da romantiku ne možeš definirat ili ako baš bukvalno hoćeš to je odraz duše i postupci pokazivanja i dokazivanja ljubavi bar po meni tongue.gif


pa poklanja sam ja cviječe... to je izraz pažnje prema toj ženi, a ne romantika
romantika je draga gospođice nešto sasvim drugo, ali sigurno ne uključuje ubijanje mačke....

ubijenje mačke može imat veze samo s poremečenim umom....nikako s romantikom....bolje biraj poznanike....
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Oct 7 2008 04:34pm
oh jesus plz dancinglock.gif
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Oct 7 2008 05:14pm
Romantika je kad je vani teza zima, a ja i cura lezimo u krevetu umotani u deku i ja onda prdnen
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Oct 7 2008 05:21pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Tue, Oct 7 2008, 11:14pm)
Romantika je kad je vani teza zima, a ja i cura lezimo u krevetu umotani u deku i ja onda prdnen


zna san da češ provalit tako nešto... omg
hm morat ču poradit s tobom da postaneš pristojan....
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1234515Next
Add Reply New Topic New Poll