Quote (Legna @ Sun, Oct 5 2008, 06:24pm)
Njeni topici su me bar nasmijali, bolje pet ovako nekih bespravno zabavnih nego vecina sranja na cro subu..
e ovo se full slazem...
npr patrik
samo sere kvake i baca bombe a nikad nista =))
sa miki se bar nasmijemo

a i super mi je sta imamo nju i Leonu jer mozemo vidit vidjenje zene prema igrama i opcenito ih mozes malo vise upoznat...
IRL frendice su mi full zatvorene ono nebi pricale ko sto ja sa miki znam popricat

a i leona mi je kraljica.... ne sjecam se da mi je ijedna IRL frendica plakala jer je RIPO nekromancer =)))