d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Miki Sta Ti Bi? Otvori Jedan Topic
Prev123458Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Oct 5 2008 11:39am
wahahahaha rofl.gif
Member
Posts: 12,666
Joined: Jun 6 2006
Gold: 0.00
Oct 5 2008 11:57am
i miki nesmis misao zapocet u jednom replyju pa zavrsit u drugom

koristi edit
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Oct 5 2008 12:07pm
oh jesus

wallbash.gif
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Oct 5 2008 12:14pm
Quote (ivangozu @ Sun, Oct 5 2008, 05:57pm)
i miki nesmis misao zapocet u jednom replyju pa zavrsit u drugom

koristi edit


ma cura ima 2.2 ppd pusti je jbt ok da govoris patirku ali njoj... happy.gif
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Oct 5 2008 12:24pm
Njeni topici su me bar nasmijali, bolje pet ovako nekih bespravno zabavnih nego vecina sranja na cro subu..
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Oct 5 2008 12:27pm
Cura je kreativna !! biggrin.gif
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Oct 5 2008 12:29pm
Quote (Legna @ Sun, Oct 5 2008, 06:24pm)
Njeni topici su me bar nasmijali, bolje pet ovako nekih bespravno zabavnih nego vecina sranja na cro subu..


e ovo se full slazem...
npr patrik
samo sere kvake i baca bombe a nikad nista =))
sa miki se bar nasmijemo wink.gif
a i super mi je sta imamo nju i Leonu jer mozemo vidit vidjenje zene prema igrama i opcenito ih mozes malo vise upoznat...
IRL frendice su mi full zatvorene ono nebi pricale ko sto ja sa miki znam popricat wink.gif
a i leona mi je kraljica.... ne sjecam se da mi je ijedna IRL frendica plakala jer je RIPO nekromancer =)))
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Oct 5 2008 12:30pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Sun, 5 Oct 2008, 18:27)
Cura je kreativna !! biggrin.gif


Hvala hvala hug.gif
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Oct 5 2008 12:32pm
Quote (m4tej @ Sun, 5 Oct 2008, 18:29)
e ovo se full slazem...
npr patrik
samo sere kvake i baca bombe a nikad nista =))
sa miki se bar nasmijemo wink.gif
a i super mi je sta imamo nju i Leonu jer mozemo vidit vidjenje zene prema igrama i opcenito ih mozes malo vise upoznat...
IRL frendice su mi full zatvorene ono nebi pricale ko sto ja sa miki znam popricat wink.gif
a i leona mi je kraljica.... ne sjecam se da mi je ijedna IRL frendica plakala jer je RIPO nekromancer =)))


A wubek moj hug.gif
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Oct 5 2008 12:32pm
Quote (Tim_lopovaMIKI @ Sun, Oct 5 2008, 06:32pm)
A wubek moj hug.gif


hehe
vidite kako ona mene voli? =)
Net Love icon_pointr.gif E-girl
rofl.gif
zajebajen malo =))
idem malo u photoshop ajde
heart2.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123458Next
Add Reply New Topic New Poll