d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Savjeti što Učiniti Kad Vas Zaustavi Policija > Lom Nad Lomovima
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Nov 24 2008 09:26am
Quote (Titan_st @ Mon, Nov 24 2008, 03:16pm)
LOL normalno da ne.
Ja imam kazni, i nista ne placam i sve ide u zastaru ...


je mos mislit ... a kad si to polozija ? s 13? asu zastara ti je 3 godine
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Nov 24 2008 10:52am
Quote (cppjole @ Mon, Nov 24 2008, 03:26pm)
je mos mislit ... a kad si to polozija ? s 13? asu zastara ti je 3 godine


yep, možeš odvuč u zastaru ako ti ne legnu na plaču wink.gif
Member
Posts: 298
Joined: Jun 22 2008
Gold: 887.00
Nov 24 2008 12:49pm
Quote (Titan_st @ Mon, Nov 24 2008, 03:16pm)
LOL normalno da ne.
Ja imam kazni, i nista ne placam i sve ide u zastaru ...


ti si TI SI ko ce tebe dat!
cicijo ! biggrin.gif
Member
Posts: 3,184
Joined: Jan 19 2008
Gold: 650.00
Nov 25 2008 10:52am
Zastara je 3 godine, a obično te dohvate puno ranije.
Member
Posts: 1,235
Joined: Dec 12 2006
Gold: 20.00
Nov 25 2008 05:09pm
Quote (Titan_st @ Mon, 24 Nov 2008, 16:16)
LOL normalno da ne.
Ja imam kazni, i nista ne placam i sve ide u zastaru ...


neces jos dugo prijatelju, zastara povecan na 4 godine.

jeben topic btw
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Nov 26 2008 04:47am
Pametnjakovici

Nisam jos ni 1 kaznu platija a iman ih 15-ak cca.
Njih 10-ak je vec rjeseno ili zastarom ili zamjenom za rad za opce dobro koje je definirano u zakonu, al ne postoji u praksi.
Na placu mi nece sist jer radim na studentski ugovor, kako sam jos uvik na faxu.
Tako da STFU....

Quote (cppjole @ Mon, 24 Nov 2008, 16:26)
je mos mislit ... a kad si to polozija ? s 13? asu zastara ti je 3 godine


polozija san ima 5 godina, taman prekjucer isa produzit vozacku zbog ljecnickog ...

This post was edited by Titan_st on Nov 26 2008 04:48am
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Nov 26 2008 04:57am
Quote (Titan_st @ Wed, Nov 26 2008, 10:47am)


polozija san ima 5 godina, taman prekjucer isa produzit vozacku zbog ljecnickog ...


GZZZ na produzenoj vozackoj!!!!

Member
Posts: 11,305
Joined: Aug 7 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Jan 3 2009 05:04am
Quote (speedking @ Sun, 5 Oct 2008, 14:57)
Ima tu i korisnih savjeta biggrin.gif
Vozija san 100 k/mh ( a inace tu proletin 200 al eto kasno je i umoran sa pa ...  ).
.


je milijun xDD
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll