Pametnjakovici
Nisam jos ni 1 kaznu platija a iman ih 15-ak cca.
Njih 10-ak je vec rjeseno ili zastarom ili zamjenom za rad za opce dobro koje je definirano u zakonu, al ne postoji u praksi.
Na placu mi nece sist jer radim na studentski ugovor, kako sam jos uvik na faxu.
Tako da STFU....
Quote (cppjole @ Mon, 24 Nov 2008, 16:26)
je mos mislit ... a kad si to polozija ? s 13? asu zastara ti je 3 godine
polozija san ima 5 godina, taman prekjucer isa produzit vozacku zbog ljecnickog ...
This post was edited by Titan_st on Nov 26 2008 04:48am