Quote (Tim_lopovaMIKI @ Sun, 5 Oct 2008, 14:07)
Baš, katastrofa 
Off atletico madrid je jučer izgubio 6:1 od Barce 
svaka čast barci, iako je drugi gol iz nepostojećeg penala, a što se tiče trećeg messi je da ciganski gol na nepostavljeni živi zid i na nebranjen gol... nije in to tribalo vodili su već 2:0..
onda je nasta raspad sistema... i dalje ne moram objašnjavat
al za par miseci kad se oporavi Forlan, Maniche i ostatak ekipe, popit će Barca gusti sok na Vicente Calderonu, a ja ću ovde otvorit topic
This post was edited by nugard on Oct 5 2008 07:33am