d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Nešto Najromantičnije što Sam Ikad Vidjela > Da Se Rasplačeš
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Oct 5 2008 07:09am
ne vidim nikakvu zescu romantiku u tome... + previse nepotrebne muske golotinje.. tongue.gif

Quote (nugard @ Sun, Oct 5 2008, 01:05pm)
da je ovo napravija u Hrvatskoj ovi bi ga naši idioti optužili bi za ustašluk

I Love U


ahahahaha prejebeno! biggrin.gif
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Oct 5 2008 07:12am
Quote (Legna @ Sun, 5 Oct 2008, 13:09)
ne vidim nikakvu zescu romantiku u tome... + previse nepotrebne muske golotinje.. tongue.gif



ahahahaha prejebeno! biggrin.gif


Možda si ti ljubomoran tongue.gif
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Oct 5 2008 07:22am
Quote (Tim_lopovaMIKI @ Sun, 5 Oct 2008, 14:07)
Baš, katastrofa sad.gif

Off atletico madrid je jučer izgubio 6:1 od Barce tongue.gif


svaka čast barci, iako je drugi gol iz nepostojećeg penala, a što se tiče trećeg messi je da ciganski gol na nepostavljeni živi zid i na nebranjen gol... nije in to tribalo vodili su već 2:0..

onda je nasta raspad sistema... i dalje ne moram objašnjavat

al za par miseci kad se oporavi Forlan, Maniche i ostatak ekipe, popit će Barca gusti sok na Vicente Calderonu, a ja ću ovde otvorit topic thumbsup.gif

This post was edited by nugard on Oct 5 2008 07:33am
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Oct 5 2008 07:48am
Quote (nugard @ Sun, 5 Oct 2008, 13:22)
svaka čast barci, iako je drugi gol iz nepostojećeg penala, a što se tiče trećeg messi je da ciganski gol na nepostavljeni živi zid i na nebranjen gol... nije in to tribalo vodili su već 2:0..

onda je nasta raspad sistema... i dalje ne moram objašnjavat

al za par miseci kad se oporavi Forlan, Maniche i ostatak ekipe, popit će Barca gusti sok na Vicente Calderonu, a ja ću ovde otvorit topic thumbsup.gif



Hehe ja navijam za celtic tongue.gif

This post was edited by Tim_lopovaMIKI on Oct 5 2008 07:51am
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Oct 5 2008 07:59am
Quote (Tim_lopovaMIKI @ Sun, 5 Oct 2008, 15:48)
Hehe ja navijam za celtic tongue.gif


ajde neka sam čuja za prvu žensku koja ne navija za Milan ili Barcelonu.. bier.gif

edit: a 90% posto muških u HR navija za Manchester ili Barcelonu


teško je danas nać čovika koji navija za npr. Liverpool, Bayern, Romu, Atletico...

This post was edited by nugard on Oct 5 2008 08:03am
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Oct 5 2008 08:03am
Quote (nugard @ Sun, 5 Oct 2008, 13:59)
ajde neka sam čuja za prvu žensku koja ne navija za milan ili barcelonu.. bier.gif


nn prenapuhane klubove bangin.gif bangin.gif smile.gif
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Oct 5 2008 08:04am
Quote (Tim_lopovaMIKI @ Sun, 5 Oct 2008, 16:03)
nn prenapuhane klubove  bangin.gif  bangin.gif smile.gif


to carice hail.gif
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Oct 5 2008 09:17am
45 sec
jbt koje ruke ima ohmy.gif
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Oct 7 2008 05:56am
ti si probila majke mi.... nisan tija otvorit jer san pretpostavlja da je neki "crap" pogleda san 30 sec.... where the fuck u see romance girl?
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Oct 7 2008 05:59am
Quote (cppjole @ Tue, Oct 7 2008, 12:56pm)
ti si probila majke mi.... nisan tija otvorit jer san pretpostavlja da je neki "crap" pogleda san 30 sec.... where the fuck u see romance girl?


bas... romantika je spavat sa dvije zene odjednom....
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll