d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Indy Je Brizan Skroz Puko!!
Prev1234511Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Oct 3 2008 10:42am
Quote (leona @ Fri, Oct 3 2008, 04:30pm)
ma nije me nista unistilo fu tongue.gif


ja drugacije cujem..... wink.gif
ajde ajde necemo se svadjat idem ja malo u photoshop radit sigove dosadno je doma sleep.gif
pusa svima
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Oct 3 2008 10:45am
ma lol o cemu ti?
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Oct 3 2008 12:08pm
Quote (eddy_hc @ Fri, 3 Oct 2008, 16:39)
dobro ti je lea rekla.
koji kurac stavljaš tuđe slike...


to je indy biggrin.gif

a ima nasih slika negdje u nekom topicu...
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Oct 3 2008 02:22pm
Iman ja indyevih slika, uf , al vec san ih istrosija tongue.gif
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Oct 3 2008 02:36pm
Indy je car laugh.gif
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Oct 3 2008 03:43pm
Quote (sid_hr @ Fri, 3 Oct 2008, 19:08)
to je indy biggrin.gif

a ima nasih slika negdje u nekom topicu...


znam da ima naših slika,i ja sam svoje posta,ali zašto posta tuđe slike to mi nije jasno..
ja nebi volija da ako ja ne želim postat svoje slike,da ih postaju nu ili jole.

This post was edited by eddy_hc on Oct 3 2008 03:43pm
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Oct 3 2008 05:02pm
Quote (eddy_hc @ Fri, Oct 3 2008, 09:43pm)
znam da ima naših slika,i ja sam svoje posta,ali zašto posta tuđe slike to mi nije jasno..
ja nebi volija da ako ja ne želim postat svoje slike,da ih postaju nu ili jole.


ma ok to se slazem
al ovog lapana valja ismijat jadnoga
sam je kriv sta se obrijo ispirso i nabio udice na usi... znao je da ce na jspu zavrsit ^^
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Oct 3 2008 05:11pm
wallbash.gif
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Oct 3 2008 05:46pm
Quote (m4tej @ Sat, Oct 4 2008, 01:02am)
ma ok to se slazem
al ovog lapana valja ismijat jadnoga
sam je kriv sta se obrijo ispirso i nabio udice na usi... znao je da ce na jspu zavrsit ^^


al su mu ono udice na usima ? hahaha
Moga je osti stavit, ili jos bolje harpune.. KITOlovac hahahaha
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Oct 4 2008 02:01am
Quote (Rakshasas(KD) @ Fri, Oct 3 2008, 11:46pm)
al su mu ono udice na usima ? hahaha
Moga je osti stavit, ili jos bolje harpune.. KITOlovac hahahaha


rofl.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1234511Next
Add Reply New Topic New Poll