Quote (eddy_hc @ Fri, Oct 3 2008, 09:43pm)
znam da ima naših slika,i ja sam svoje posta,ali zašto posta tuđe slike to mi nije jasno..
ja nebi volija da ako ja ne želim postat svoje slike,da ih postaju nu ili jole.
ma ok to se slazem
al ovog lapana valja ismijat jadnoga
sam je kriv sta se obrijo ispirso i nabio udice na usi... znao je da ce na jspu zavrsit ^^