d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Jedno Pitanje U Vezi Graficke > Hmhmh
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Sep 14 2008 10:40am
Quote (nesius @ Sun, 14 Sep 2008, 17:51)
jedi govna majmune jedan nepristojni, mater ti je budala.


hhahaahhaahah BOG BOGOVA
Member
Posts: 1,840
Joined: Feb 20 2008
Gold: 55.00
Sep 14 2008 10:41am
Quote (nesius @ Sun, Sep 14 2008, 03:51pm)
jedi govna majmune jedan nepristojni, mater ti je budala.


lolz

Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Sep 14 2008 10:52am
Quote (nesius @ Sun, 14 Sep 2008, 17:51)
jedi govna majmune jedan nepristojni, mater ti je budala.


teško je bit uvjerljiv ako nekog istovremeno optužuješ za nepristojnost i poručuješ mu da jede govna te da ima budalastu mater

trebaš reći da je nepristojan kao niži primat koji konzumira vlastiti izmet i da mu je mama idiot
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Sep 14 2008 11:01am
Quote (nugard @ Sun, Sep 14 2008, 04:52pm)
teško je bit uvjerljiv ako nekog istovremeno optužuješ za nepristojnost i poručuješ mu da jede govna te da ima budalastu mater

trebaš reći da je nepristojan kao niži primat koji konzumira vlastiti izmet i da mu je mama idiot


budalastu XDXD

wink.gif prejako

speed uspio si sa topicom o grafickoj posvadjat ljude^^

This post was edited by The_Outsider on Sep 14 2008 11:02am
Member
Posts: 17,449
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Sep 14 2008 11:06am
Quote (nugard @ Sun, 14 Sep 2008, 17:52)
teško je bit uvjerljiv ako nekog istovremeno optužuješ za nepristojnost i poručuješ mu da jede govna te da ima budalastu mater

trebaš reći da je nepristojan kao niži primat koji konzumira vlastiti izmet i da mu je mama idiot


sry, u pravu si... još jednom se ispričavam.
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Sep 14 2008 11:31am
Quote (nesius @ Sun, 14 Sep 2008, 17:06)
sry, u pravu si... još jednom se ispričavam.


Hahaha laugh.gif

Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Sep 14 2008 01:33pm
Quote (nesius @ Sun, Sep 14 2008, 05:26pm)
ofc da sam smiješan!!!
ja sam najsmješniji, najljepši, najpametniji, itd na ovom i svim ostalim forumima!
stfu, ko te pita za komentar?
moja mater se razumije u računala... ona je majka svih računala!



slazem se biggrin.gif

Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Sep 14 2008 02:49pm
a eto ja se zajebajen vi ste odma vrijedjate ono ...
Member
Posts: 7,408
Joined: Nov 24 2007
Gold: 1,040.00
Sep 14 2008 03:00pm
Quote (Usc_abaddon @ Sun, 14 Sep 2008, 22:49)
a eto ja se zajebajen vi ste odma vrijedjate ono ...


black sheep biggrin.gif
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Sep 15 2008 06:57am
Quote (nesius @ Sun, Sep 14 2008, 11:14am)
ok, ja ću pitat mater...


meni je otac računalni tehnicar pa sam pito...trebao bi znat inace cu ga ošpotat... laugh.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll