☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Hrvatski
> Da Sam Ja Izbornik!
Prev
1
2
3
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 711
Replies: 28
Track Topic
Draganwtf
Member
Posts: 7,408
Joined: Nov 24 2007
Gold
:
1,040.00
#21
Sep 12 2008 03:26pm
Quote (m4tej @ Fri, 12 Sep 2008, 22:29)
fulo si prijatelju
ruske vojne snage nemaju veze sa nogometom xD!
osim ako je on Zaicev ganjao baluna snajperom
joj matej tebe kad puste iz "kaveza" cijeli forum zaspamas
miso8
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold
:
336.02
#22
Sep 13 2008 05:41am
skendera na gol
Dalmos
Member
Posts: 3,184
Joined: Jan 19 2008
Gold
:
650.00
#23
Sep 13 2008 11:28am
A Slaven jedini prosa i niko iz njega. Meni Vrucina nije los.
A Klasnic ne bi uopce smio igrati. Ja ga ne mogu gledati jer sve cekam da ga neko bubne pa da covjek ripne na terenu. Pa on s 1 bubregom i to nakon jedne neuspjesne operacije ne bi smio radit nagle pokrete a ne igrat.
Svi moji prijatelji koji su ljecnici se cude kako je dobio dozvolu da igra. Ali jebiga, velika je lova u igri.
Karkan
Member
Posts: 5,688
Joined: Jun 5 2006
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#24
Sep 13 2008 01:30pm
Quote (Dalmos @ Sat, 13 Sep 2008, 18:28)
A Slaven jedini prosa i niko iz njega. Meni Vrucina nije los.
A Klasnic ne bi uopce smio igrati. Ja ga ne mogu gledati jer sve cekam da ga neko bubne pa da covjek ripne na terenu. Pa on s 1 bubregom i to nakon jedne neuspjesne operacije ne bi smio radit nagle pokrete a ne igrat.
Svi moji prijatelji koji su ljecnici se cude kako je dobio dozvolu da igra. Ali jebiga, velika je lova u igri.
VruČina je slovenac
nugard
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold
:
5,010.00
#25
Sep 13 2008 02:02pm
Quote (Karkan @ Sat, 13 Sep 2008, 21:30)
VruČina je slovenac
http://en.wikipedia.org/wiki/Bojan_Vru%C4%8Dina
http://hr.wikipedia.org/wiki/Bojan_Vru%C4%8Dina
This post was edited by nugard on Sep 13 2008 02:05pm
Dr_Feelgood
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold
:
8,707.00
#26
Sep 13 2008 07:24pm
Quote (m4tej @ Fri, Sep 12 2008, 08:29pm)
fulo si prijatelju
ruske vojne snage nemaju veze sa nogometom xD!
osim ako je on Zaicev ganjao baluna snajperom
sudjelujem u mlaćenju prazne slame, kao i svi tu šta pišu
Alone
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold
:
8.00
Warn: 30%
#27
Sep 14 2008 03:41am
Quote (Draganwtf @ Fri, Sep 12 2008, 09:26pm)
joj matej tebe kad puste iz "kaveza" cijeli forum zaspamas
rawr
ma jok... dali mi PC u kavez xD!
Draganwtf
Member
Posts: 7,408
Joined: Nov 24 2007
Gold
:
1,040.00
#28
Sep 14 2008 03:57am
Quote (m4tej @ Sun, 14 Sep 2008, 11:41)
rawr
ma jok... dali mi PC u kavez xD!
spasaaaavaaajteeeeeeeeeeee zivvvvvoooooooooteeeeeeee aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Alone
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold
:
8.00
Warn: 30%
#29
Sep 15 2008 07:00am
Quote (Draganwtf @ Sun, Sep 14 2008, 09:57am)
spasaaaavaaajteeeeeeeeeeee zivvvvvoooooooooteeeeeeee aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
too late brother
u are all najebali ste
Go Back To
Hrvatski
Topic List
Prev
1
2
3
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact