d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Da Sam Ja Izbornik!
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,408
Joined: Nov 24 2007
Gold: 1,040.00
Sep 12 2008 03:26pm
Quote (m4tej @ Fri, 12 Sep 2008, 22:29)
fulo si prijatelju
ruske vojne snage nemaju veze sa nogometom xD!
osim ako je on Zaicev ganjao baluna snajperom wink.gif


joj matej tebe kad puste iz "kaveza" cijeli forum zaspamas biggrin.gif
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Sep 13 2008 05:41am
skendera na gol tongue.gif
Member
Posts: 3,184
Joined: Jan 19 2008
Gold: 650.00
Sep 13 2008 11:28am
A Slaven jedini prosa i niko iz njega. Meni Vrucina nije los.
A Klasnic ne bi uopce smio igrati. Ja ga ne mogu gledati jer sve cekam da ga neko bubne pa da covjek ripne na terenu. Pa on s 1 bubregom i to nakon jedne neuspjesne operacije ne bi smio radit nagle pokrete a ne igrat.
Svi moji prijatelji koji su ljecnici se cude kako je dobio dozvolu da igra. Ali jebiga, velika je lova u igri.
Member
Posts: 5,688
Joined: Jun 5 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 13 2008 01:30pm
Quote (Dalmos @ Sat, 13 Sep 2008, 18:28)
A Slaven jedini prosa i niko iz njega. Meni Vrucina nije los.
A Klasnic ne bi uopce smio igrati. Ja ga ne mogu gledati jer sve cekam da ga neko bubne pa da covjek ripne na terenu. Pa on s 1 bubregom i to nakon jedne neuspjesne operacije ne bi smio radit nagle pokrete a ne igrat.
Svi moji prijatelji koji su ljecnici se cude kako je dobio dozvolu da igra. Ali jebiga, velika je lova u igri.


VruČina je slovenac
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Sep 13 2008 02:02pm
Quote (Karkan @ Sat, 13 Sep 2008, 21:30)
VruČina je slovenac


http://en.wikipedia.org/wiki/Bojan_Vru%C4%8Dina

http://hr.wikipedia.org/wiki/Bojan_Vru%C4%8Dina

This post was edited by nugard on Sep 13 2008 02:05pm
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Sep 13 2008 07:24pm
Quote (m4tej @ Fri, Sep 12 2008, 08:29pm)
fulo si prijatelju
ruske vojne snage nemaju veze sa nogometom xD!
osim ako je on Zaicev ganjao baluna snajperom wink.gif


sudjelujem u mlaćenju prazne slame, kao i svi tu šta pišu tongue.gif
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Sep 14 2008 03:41am
Quote (Draganwtf @ Fri, Sep 12 2008, 09:26pm)
joj matej tebe kad puste iz "kaveza" cijeli forum zaspamas biggrin.gif


rawr
happy.gif
ma jok... dali mi PC u kavez xD!
Member
Posts: 7,408
Joined: Nov 24 2007
Gold: 1,040.00
Sep 14 2008 03:57am
Quote (m4tej @ Sun, 14 Sep 2008, 11:41)
rawr
happy.gif
ma jok... dali mi PC u kavez xD!


spasaaaavaaajteeeeeeeeeeee zivvvvvoooooooooteeeeeeee aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sleep.gif
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Sep 15 2008 07:00am
Quote (Draganwtf @ Sun, Sep 14 2008, 09:57am)
spasaaaavaaajteeeeeeeeeeee zivvvvvoooooooooteeeeeeee aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sleep.gif


too late brother
u are all najebali ste
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll