Quote (sid_hr @ Wed, Sep 10 2008, 02:30pm)
Ak vas mada pko joooj

eo da se i ja mal ubacim u razgovor... dosadno mi

najvise sam volio doc u igru s madom i mf

a fora je kad te ne moze uhvatit haha
jole je takav i sta sad

al nije mi jasno zast ga svi napadate sad, a kad je imo palu 98 "svi" ste igrali s njim...
da se i ja ubacim, s joletom nisam bio u game duze od 30 sec
s madom nisam bio u game nikad

s tobom sam bio al sam se prepo kad si pozvo svojeg super kul pk prijatelja švabu da nas reši
This post was edited by The_Outsider on Sep 10 2008 04:18pm