d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Battle.net > Glupo Pitanje
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Aug 30 2008 02:34pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Sat, Aug 30 2008, 08:19pm)
Jedina stvar sto mos napravit je da kupis jos 3-4 original diabla i doniras ovdi na forumu jedno 100$ i onda uopce vise nes tribat igrat


jel zato ti više ne igraš?
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll