Quote (The_Outsider @ Sat, 30 Aug 2008, 14:35)
argumentirat nn? iako me boli kurac za tvoje misljenje

Ajmo malo civiliziranije pricat.
Ljudi cijene i pante dobre igrace.
Dobri mogu bit ako se trude, ako su srcani, borbeni, kvalitetni itd itd.
Hrgovic je bija jedan od tih plus jedan od onih koji su se busali u prsa Hajdukon, Dalmacijon itd itd.
Opalija je haj kik bbb na dvoranskom kad je taj isti vata Carevica.
Na finalu Torcida kupa 2007. pri dodjeli Hajduckog srca je pia sa Torcidom, ljudima je bia drag.
Otisa je ca za boljin parama, da odradi malo inozemstvo, aj ok, neka je.
Ali, vraca se u Hrvatsku i to u Dinamo i jos pun sebe govori kako ce ga zavolit bbb ovo ono.
Super je prosa ako na ovome ostane, ja se necu dirat u njega ali podrzavan sve ovo sta mu cine.
Sve bi bilo ok da se nije predstavlja ka
jedan od onih koji igraju srcen, a ne za pare jer na kraju, ko je upantija Jerteca ili Buljata cak ove sezone koji su presli iz Dinama u Hajduk, kad se za njih znalo da su samo plaćenici ili modernije 'profesionalci'.
I zato neka mu vicu jer to je najmanje sta mu se moze desit.
This post was edited by Razakel on Aug 30 2008 11:21am