d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Slaven Belupo!!! > Gz, Gosu...
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Aug 30 2008 09:29am
Quote (nugard @ Sat, Aug 30 2008, 01:50pm)

zato i danas zvižde onom smradu balabanu i kad postiže golove ne pomaže mu..


vouch
i zvizdia bi mu i ja
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Aug 30 2008 11:13am
Quote (The_Outsider @ Sat, 30 Aug 2008, 14:35)
argumentirat nn? iako me boli kurac za tvoje misljenje tongue.gif


Ajmo malo civiliziranije pricat.

Ljudi cijene i pante dobre igrace.
Dobri mogu bit ako se trude, ako su srcani, borbeni, kvalitetni itd itd.
Hrgovic je bija jedan od tih plus jedan od onih koji su se busali u prsa Hajdukon, Dalmacijon itd itd.
Opalija je haj kik bbb na dvoranskom kad je taj isti vata Carevica.
Na finalu Torcida kupa 2007. pri dodjeli Hajduckog srca je pia sa Torcidom, ljudima je bia drag.
Otisa je ca za boljin parama, da odradi malo inozemstvo, aj ok, neka je.
Ali, vraca se u Hrvatsku i to u Dinamo i jos pun sebe govori kako ce ga zavolit bbb ovo ono.
Super je prosa ako na ovome ostane, ja se necu dirat u njega ali podrzavan sve ovo sta mu cine.
Sve bi bilo ok da se nije predstavlja ka jedan od onih koji igraju srcen, a ne za pare jer na kraju, ko je upantija Jerteca ili Buljata cak ove sezone koji su presli iz Dinama u Hajduk, kad se za njih znalo da su samo plaćenici ili modernije 'profesionalci'.
I zato neka mu vicu jer to je najmanje sta mu se moze desit.

This post was edited by Razakel on Aug 30 2008 11:21am
Member
Posts: 1,799
Joined: Jan 2 2006
Gold: 13.37
Aug 30 2008 11:26am
Quote (The_Outsider @ Sat, Aug 30 2008, 03:35pm)
argumentirat nn? iako me boli kurac za tvoje misljenje tongue.gif


zbog takvog stava druge ljude BOLI KURAC za TVOJE misljenje


Quote
ja san ZA 100% da mu vicu i da ga vridaju


takoder san ZA
posta je PICKA jadna ka i DINAMO cili jadni xD
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Aug 30 2008 11:48am
Quote (Razakel @ Sat, 30 Aug 2008, 19:13)

Sve bi bilo ok da se nije predstavlja ka jedan od onih koji igraju srcen, a ne za pare


Ma koje srce razakel, prošla su ta vrimena Frane Matošića i ostalih velikana... Takvih se dana ne može nabrojat na prste jedne ruke.

Ja mislin da Mamić plati po milijuna eura onome poznatom torcidašu Stipanu šta je radija one hajduk jugend majce, odma bi zgrabija razglas i vika "ubij tovara".

To je moje mišljenje, ljudi su slabi na pare i gotovo.. zaborave na mater i oca za velike pare, a kamoli na hajduka, dinama i slične stvari..
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Aug 30 2008 01:19pm
aj, aj, vatajte se lopate i motike....

ostavite se ćorava posla...
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Aug 30 2008 01:41pm
ma boli me kurac

This post was edited by The_Outsider on Aug 30 2008 01:41pm
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Aug 30 2008 01:43pm
Quote (The_Outsider @ Sat, Aug 30 2008, 07:41pm)
ma boli me kurac


bravo meštre ;D

djelimo isto mišljenje tongue.gif
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Aug 30 2008 02:25pm
Nije problem u lovi nego u papiru.. Neki ljudi imaju tolko toga da kad bi vratija u sumu bilo bi jedno 15 hektara
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Aug 30 2008 02:28pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Sat, Aug 30 2008, 08:25pm)
Nije problem u lovi nego u papiru.. Neki ljudi imaju tolko toga da kad bi vratija u sumu bilo bi jedno 15 hektara


problem je u biciklu

Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Aug 30 2008 02:33pm
Quote (The_Outsider @ Sat, Aug 30 2008, 08:28pm)
problem je u biciklu

http://img509.imageshack.us/img509/6027/b16biciklmk9.jpg


yap
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll