Quote (m4tej @ Fri, Aug 29 2008, 12:26pm)
ja sam isto osto O_o
btw ja neigram dotu al ako ko oce msn:
matej--ri@hotmail.com
@ raks... block ftw

ja ne samo da raksu nisam hrio dat e mail nego niti pw od acc na kojem je bo baba

mislim da se bija nešto najutija na mene... ali ne vridi mu ništa