d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Za Usc_abaddona
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,408
Joined: Nov 24 2007
Gold: 1,040.00
Aug 24 2008 03:54pm
Quote (leona @ Sun, 24 Aug 2008, 23:10)
blink.gif


spammerica biggrin.gif
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Aug 24 2008 03:56pm
Quote (Draganwtf @ Sun, Aug 24 2008, 09:54pm)
spammerica biggrin.gif


spammer biggrin.gif
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Aug 24 2008 04:08pm
Quote (Draganwtf @ Sun, Aug 24 2008, 11:54pm)
spammerica biggrin.gif




lol, naravski da jesan xD
Member
Posts: 6,639
Joined: Nov 9 2005
Gold: 1,750.00
Aug 26 2008 04:36pm
Quote (Usc_abaddon @ Sun, 24 Aug 2008, 16:01)
ma koji je on acc meni dao ?? u d2 ofc samo sa igro na njemu malo i btw ja sam njemu i tebi dao vise nego sta ste vi meni zajedno dali


Sentence of the year...
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Aug 27 2008 02:02am
Quote (becke @ Tue, Aug 26 2008, 10:36pm)
Sentence of the year...


da na ovo se moram slozit xD
Member
Posts: 5,484
Joined: Nov 17 2007
Gold: 0.00
Aug 27 2008 02:11am
inžinjeri
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Aug 27 2008 01:48pm
Quote (m4tej @ Wed, 27 Aug 2008, 08:02)
da na ovo se moram slozit xD


I ja isto gz pajo

Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Aug 27 2008 01:52pm
ka prvo sircu sam da svog auradina da nenabrajam iteme sada ... al bilo je preko 500 fga u tom
mateju sam KO ZNA KOLKO PUTA DAO ACC KADA SAM "PRESTAJO" igrat a sjecam se svog gz druida koje je bio preko 300 fg
tako da ako cete vracat sada taj fg necu vse nista pricat al ovako samo serete a vi ste meni davali kao ono evo ti liddles tal mask i koji ravencic bit ce ti dosta ... ti miki stfu
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Aug 27 2008 01:56pm
Quote (Usc_abaddon @ Wed, Aug 27 2008, 07:52pm)
ka prvo sircu sam da svog auradina da nenabrajam iteme sada ... al bilo je preko 500 fga u tom
mateju sam KO ZNA KOLKO PUTA DAO ACC KADA SAM "PRESTAJO" igrat a sjecam se svog gz druida koje je bio preko 300 fg
tako da ako cete vracat sada taj fg necu vse nista pricat al ovako samo serete a vi ste meni davali kao ono evo ti liddles tal mask i koji ravencic bit ce ti dosta ... ti miki stfu


istina istina =)))
jos mi je opremio smitera bas bogovski =)))
cak sam 1 ubio buceta sjecam se rofl.gif
pa je rezultat 300:1 sa paladinima xD!!!
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll