Quote (Tim_lopovaMIKI @ Sat, Aug 23 2008, 06:50pm)
Koju hondu voziš? i ne obaziri se na milu ima svoje mušice xD
vozin hondu civic iz 93.
sad je taman sredjujen ..pa kad zavrsin mozda i koju sliku postan

Quote (url @ Sun, Aug 24 2008, 01:32pm)
Quote (vinjak @ Sun, Aug 24 2008, 08:04pm)
naravno da si u kurcu lol .... 100% si u kurcu pa neigras d2

al vas dva igrate ?