Quote (Dr_Feelgood @ Tue, 26 Aug 2008, 00:06)
ne govorim za tu utakmicu, nego za onu u skupini.
ka je peri uvalilo crveni karton. vrlo sličan faul na njemu nisu niti sudili 10 minuta prije tog kartona.
pri samom otvaranju tekme francuska obrana drži ruke ravno prema vratu/glavi naših igrača u napadu.
kad naši idu bliže njihovoj obrani ovi ne guraju tjelo suparničkog igrača od sebe nego njihove ruke završavaju točno na vratu naših igrača.
i to suci ne sude. naši igrači u obrani nisu to radili, nego u dakle rukama u tjelo išli.
nakon šta suci ne sankcioniraju takvu igru naši su stajali podalje od francuza da ih ovi ne ozljede. vjerojatno znaš za slučaj kad je pero zamalo ostao bez oka u takvoj jednoj utakmici. odvelo ga u bolnicu i tamo ga pokrpali. da su suci dali par upozorenja francuzima da neidu rukama u vrat/glavu onda bi gledali utakmicu, a ovako smo gledali budalaštinu i premlačivanje...drugo poluvrijeme te tekme nisam htio niti gledat, jer je sve u prvom bilo potpuno jasno....
naravno da znam kad je metličić popija prst u oko.utakmica protiv slovenaca.
ali opet kažem,da smo mi to pobjedili,niko se nebi sića kako su oni grubo igrali,te kako su nas faulirali.