Quote (nugard @ Sun, Aug 17 2008, 01:50am)
ja sam uvjeren da je žensko, ima drugačiji diskurs pisanja od većine spammera ovde, ne napada sa glupim bazama, vec se više drži po strani..
Možda se i ja varam, al to je vrlo rijetko.

tu si u pravu, al ja da se pravim da sam zensko isto bi se tak ponaso, nije to neki bed
opet nemogu sudit kad neznam... al velim jedino bi me uvjerilo da vidim curu uzivo da igra d2...
btw miki jesi imala neki drugi acc prije ovog tim lopova....? na d2 ne na jsp ofc