d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Dobra Uber Trist Prica Xd > Gg
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,417
Joined: Apr 20 2007
Gold: 255.00
Aug 13 2008 08:15pm
Istodobno manijakalan i impresivan pothvat, svaka mu čast.
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Aug 14 2008 10:57am
Quote (Zvone @ Wed, 13 Aug 2008, 18:14)
nisam cito nist previse samo slike gledo

al svaka mu cast kak mu se dalo pisat


yy smile.gif

Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Aug 14 2008 11:06am

Mujo: Haso, vidi, prazna slama!!

Haso: Vidim! Idemo!!!

Mujo i Haso u glas: Udri po praznoj slami!!!
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Aug 14 2008 11:14am
Quote (The_Outsider @ Thu, Aug 14 2008, 02:03am)
koja besmislena rasprava....

ja te "face" sa Hc-a nikad nisam vidio da igraju TvT duels sto je meni bilo najzabavnije od svih stvari sta sam igro.

nije duel samo uc u pub i cekat kak ces nekog sa hackom sjebat...


bas si lik... koji je smisao tvt-a na hcu? ..... vidi se da nikad nisi usa u duel na hcu a ne duelava se...
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Aug 14 2008 11:23am
Quote (cppjole @ Thu, Aug 14 2008, 05:14pm)
bas si lik... koji je smisao tvt-a na hcu? ..... vidi se da nikad nisi usa u duel na hcu a ne duelava se...


a sta je smisao duelat s nekim kome je legit duel apstraktan pojam?

cast iznimkama...

i zasto duelat sa likom z akojeg je previse truda vremena i vjerovatno golda ulozeno da dode neko sa nekim hackanim fcr likom koji pije revjue cim stigne i ubi te... i jos se forsira sa uhom po forumima a o legit dueli zna kurca...

naravno ne govorim da su svi takvi al moje iskustvo je tako
btw sta kazes da nisam usa u duel na hc...

spljugo sam assu od par k fga a i podosta pk likova

kuzis nis ne govorim sc>hc il hc>sc

samo mi je lol kad neko sere da bi radje igro tetris nego hc
pa jebote onda igraj...



This post was edited by The_Outsider on Aug 14 2008 11:24am
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Aug 14 2008 11:28am
Quote (The_Outsider @ Thu, 14 Aug 2008, 19:23)
a sta je smisao duelat s nekim kome je legit duel apstraktan pojam?

cast iznimkama...

i zasto duelat sa likom z akojeg je previse truda vremena i vjerovatno golda ulozeno da dode neko sa nekim hackanim fcr likom koji pije revjue cim stigne i ubi te... i jos se forsira sa uhom po forumima a o legit dueli zna kurca...

naravno ne govorim da su svi takvi al moje iskustvo je tako
btw sta kazes da nisam usa u duel na hc...

spljugo sam assu od par k fga a i podosta pk likova

kuzis nis ne govorim sc>hc il hc>sc

samo mi je lol kad neko sere da bi radje igro tetris nego hc
pa jebote onda igraj...


isuse...
Member
Posts: 1,118
Joined: Apr 18 2008
Gold: 1,784.00
Aug 14 2008 11:30am
koji li....kak mu se dalo pisat...ja dodem sa smiterom i cjeli ut pobijem za 2 min
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Aug 14 2008 01:31pm
Quote (t0nc3k @ Thu, Aug 14 2008, 05:30pm)
koji li....kak mu se dalo pisat...ja dodem sa smiterom i cjeli ut pobijem za 2 min


ne?
happy.gif
Member
Posts: 1,118
Joined: Apr 18 2008
Gold: 1,784.00
Aug 14 2008 02:25pm
Quote (m4tej @ Thu, Aug 14 2008, 09:31pm)
ne?
happy.gif


kaj ne?biggrin.gif
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Aug 14 2008 04:46pm
Quote (Elfen Lied @ Tue, Aug 12 2008, 07:11pm)
eo link :


http://www.theamazonbasin.com/d2/forums/index.php?showtopic=63770&hl=

preporucam da procitate lik je kralj xD


perf
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll