Quote (Patrickk @ Wed, Aug 13 2008, 10:20pm)
skupljaj skupljaj posteve za multi plx
pa malo skamm skamm xD jao kako bi te prijavio

mislim paly ce te skuzit kad tad...
paly zna....

pa sta mislis da bi ja tu govorio da imam vise korisnickih imena kad nebi htio da vi to sazante
a nije iz tih razloga nego zato sta je ime dosta staro i vise ti vjeruju ljudi hehe