d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Srpski Subforum
Prev123458Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Aug 8 2008 09:49am
Quote (nugard @ Fri, Aug 8 2008, 03:19pm)
Bogami, da nije bilo mene i tebe, postoja bi jugoslavenski subforum.. Opako smo ispizdili  onog Viktora.


bija san i ja nešto opleja po jugi tongue.gif

neznan točno, ali znan kad san ponovo čita vlastiti post da sam se sam sebi zgadija tongue.gif
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Aug 8 2008 10:00am
ma znaš šta,

tribalo bi pridložit da to bude zajednički kosovsko-albanski-srpski subforum,
a kao razlog zašto bi tribalo to tako bit je jer su baš dobri susjedi i puuuuno se vole tongue.gif
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Aug 8 2008 10:47am
Quote (nugard @ Thu, Aug 7 2008, 11:55pm)



Glasa sam Yes čisto iz praktičnog razloga, a to je da ne dolaze vamo spamat sa veliko srpskim idejama..


This post was edited by Usc_abaddon on Aug 8 2008 10:48am
Member
Posts: 1,118
Joined: Apr 18 2008
Gold: 1,784.00
Aug 8 2008 01:54pm
Quote (Dr_Feelgood @ Fri, Aug 8 2008, 06:00pm)
ma znaš šta,

tribalo bi pridložit da to bude zajednički kosovsko-albanski-srpski subforum,
a kao razlog zašto bi tribalo to tako bit je jer su baš dobri susjedi i puuuuno se vole tongue.gif


lol....u potpunosti se slazem...to bi bila ljepa prijateljska atmosfera sa puno ljubavi u zraku biggrin.gif
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Aug 8 2008 01:55pm
evo da san in ideju za rješiti problem nedostatka ljudi,
vidi na str 5, taman su počeli raspravljat da nema dovoljno članova.

šta mislite jel dobra ideja?
Member
Posts: 1,118
Joined: Apr 18 2008
Gold: 1,784.00
Aug 8 2008 01:57pm
Quote (Dr_Feelgood @ Fri, Aug 8 2008, 09:55pm)
evo da san in ideju za rješiti problem nedostatka ljudi,
vidi na str 5, taman su počeli raspravljat da nema dovoljno članova.

šta mislite jel dobra ideja?


mogo bi matej proc ko srbin da imaju vise ekipe...on bi stvarao pozitivnu atmosferu biggrin.gif
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Aug 8 2008 02:33pm
Haha a gle albanci napravili guild Albania, a rank je SHIPTAR ! lol...
http://forums.d2jsp.org/index.php?act=guild&a=1&i=737
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Aug 8 2008 02:42pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Fri, 8 Aug 2008, 22:33)
Haha a gle albanci napravili guild Albania, a rank je SHIPTAR ! lol...
http://forums.d2jsp.org/index.php?act=guild&a=1&i=737


Kad to Milot čuje, onda ce cili Independence pribacit u Albanija guild.

Pa će Rakshasasu i PalysFort pisat Guild: Albania laugh.gif

Edit: a dobit ce rank Shqiptare friends tongue.gif

This post was edited by nugard on Aug 8 2008 02:46pm
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Aug 8 2008 02:44pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Fri, Aug 8 2008, 08:33pm)
Haha a gle albanci napravili guild Albania, a rank je SHIPTAR ! lol...
http://forums.d2jsp.org/index.php?act=guild&a=1&i=737


pa super, još samo da se udruže s srbima da imaju zajdnički sub i mission accomplished,
naravno sve u duhu mira među narodima i dobrosusjedske suradnje...
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Aug 8 2008 02:44pm
Ja rekla yes zato da daju petama vjetra sa hrvatskog smile.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123458Next
Closed New Topic New Poll