d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Koji Je Vama Ku*** Svima > ..
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Aug 7 2008 04:14am
Quote (Dlexx @ Thu, Aug 7 2008, 09:52am)
pa kad mislis da si pametan (sta nisi) i svima govoris sta bi i kako tribali pisat a dosa si tu ima misec dana neznas niti ko je ko zato aj tamo preprodaji annihiluse na non ladderu i visi na d2 24/7
tocka.


hail.gif hail.gif (klanjam se na sve ne samo na boldano)

edit: gg novi sig wink.gif
bravo macak laugh.gif

This post was edited by Usc_abaddon on Aug 7 2008 04:15am
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Aug 7 2008 01:46pm
Quote (Dr_Feelgood @ Wed, 6 Aug 2008, 21:53)
1 kil mozga = 10 deutschmaraka

autor izjave:

g. Ivan Milas (umirovljeni čuvar Državnog Pečata)



Hahahahahahaha biggrin.gif laugh.gif
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Aug 8 2008 08:57am
Quote (t0nc3k @ Wed, Aug 6 2008, 02:39pm)
Ovaj je forum zamisljen za pricanje, razmjenu infromacija i pomaganje u vezi igrice...a ne za vrijedanje i omalovazavanje.....najbolje mi je kad mi se javljaju likovi koji su scammeri ili imaju 2-100 fg koji nemaju pojma o nicemu nego govore krive informacije...ako neznas suti i bok....onda oni koji pisu da za druge osobe da su scammeri a neznaju da je ta osoba scammer...osobe koje se zajebavaju na racun drugih itd....

P.S. ovo ne mislim za sve osobe...ima tu i jako dobrih osoba kojima svaka cast...npr. paly koji je mediator...on je meni svaki put pomogao kada mi je trebalo i onda njemu se** neki noob da je on kupio mediator tag....a 99% pomoci na forumu je njegovo, techno_lord koji je ok lik al je naivan, dragan koji mi se cini da je ok lik itd...


evo bzvz san pogleda topic i prepoznah sebe..... pa iman nesto da ti recen.... poduvas mi karu bre skupa s drugon palijem kk np ??
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Aug 8 2008 08:59am
Quote (cppjole @ Fri, Aug 8 2008, 02:57pm)
evo bzvz san pogleda topic i prepoznah sebe..... pa iman nesto da ti recen.... poduvas mi karu bre skupa s drugon palijem kk np ??


mission imposible!!!!

ovi šta i ja znan iz splita kažu da ti nemaš ''karu'' tongue.gif
Member
Posts: 1,118
Joined: Apr 18 2008
Gold: 1,784.00
Aug 8 2008 09:01am
Quote (Dr_Feelgood @ Fri, Aug 8 2008, 04:59pm)
mission imposible!!!!

ovi šta i ja znan iz splita kažu da ti nemaš ''karu'' tongue.gif


to sam i ja cuo...prica se vec duze vrijeme
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Aug 8 2008 09:04am
Quote (Dr_Feelgood @ Fri, Aug 8 2008, 02:59pm)
mission imposible!!!!

ovi šta i ja znan iz splita kažu da ti nemaš ''karu'' tongue.gif


ti "sta" ih "ti" znas iz "splita" vjerovatno nisu iz splita........ a sta se tice kare...


dojdite da vidite moju karu u tri dimenzije nema recenzije , nema suspenzije .... eno ga poštar nosi oštar..... i sada kada iman ovoliko love spreman san da ostvarim svoje snove....

This post was edited by cppjole on Aug 8 2008 09:05am
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Aug 8 2008 09:05am
Pubertet...
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Aug 8 2008 09:06am
Quote (t0nc3k @ Fri, Aug 8 2008, 03:01pm)
to sam i ja cuo...prica se vec duze vrijeme


pazi se asu .... ima pun kurac novih bugova u igri...... ajde prijo pali za tebe je d2 high tech..... preporucujen ti da se vratis na solitare
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Aug 8 2008 09:08am
Quote (Rakshasas(KD) @ Fri, Aug 8 2008, 03:05pm)
Pubertet...


faks + d2 = pubertet?

nagradno pitanje za raksa .... da li znate postoji li sta izvan svijeta d2 i faksa ?

dat cu ti i natuknicu....... pranje ........

zbunjen? ... patuljci pojma nemaju...
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Aug 8 2008 09:11am
Quote (cppjole @ Fri, Aug 8 2008, 03:08pm)
faks + d2 = pubertet?

nagradno pitanje za raksa .... da li znate postoji li sta izvan svijeta d2 i faksa  ?

dat cu ti i natuknicu.......  pranje ........

zbunjen? ... patuljci pojma nemaju...


y, y, postoji, noć na RECEPCIJI !!!!!!! tongue.gif tongue.gif

ali znan šta ne postoji
''kara u tvojim gačama tongue.gif


jole nema pišu,
jole nema pišu,
jole nema pišu,
jole nema pišu,
jole nema pišu,
jole nema pišu,
jole nema pišu,
jole nema pišu,
jole nema pišu,
jole nema pišu,
jole nema pišu,
jole nema pišu,
hahahahaha :;P
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll