Quote (Rakshasas(KD) @ Tue, 5 Aug 2008, 21:23)
Ja neznan o kakvom vi navijanju pricate, oni sto sui najjaci navijaci ( bar ih ljudi tako nazivaju ) i sami priznaju da ne idu radi nogometa, nego navijanja,razbijanja i tuca... pre false je ...
cek a koji su za tebe pravi navijaci?
koji ce ic na euro, platit vinjete polovici drzava EU?
koji ce pit pive i ist hot dogove i pravit promet od 1000 eura po glavi?
koji ce kupit navijacki cips?
koji ce pit navijacke majce, kape sesire?
mozda onaj koji ima 7 ili 8 navijackih zastavica na autu?
ako volin Hrvatsku, Dalmaciju, pa i Hajduka? zasto ne bi isa na utakmice?
sta fali ako dode do tucnjave?
par laksih ozljeda je maksimum, nikad ne nastrada neko ko nije u tom điru!
a razbiju se samo pandurska auta? i to od onih pandura koji ce ti oprostit za 100 kuna kad auton satares dite na ulici
da nema ovo malo 'huligana' ko bi pratija hnl?