Quote (Titan_st @ Mon, Aug 25 2008, 10:13am)
Lol na ista mista ko i ja ides, jel ovo cini se meni ekskurzija ?
ovi delphi su pejebeni, grad usri planine i onda na vrhu stadion, a ispod je sve po planu radjeno
a nije ekskurzija nego kad si u ateni ne ides nekamo 500 km daleko

vozikali smo se i mislio sam da bi ljudi vise voljeli vidjet ove zanimljivosti nego cestu blato etc.
da, delphi to je ludilo. koje brdo umrli su sa svim tim kamenjem... bolesno.