d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > "nisko Sam Pao"
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jul 29 2008 01:12pm
topic ti je dobar, samo makni navodnike iz naslova
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jul 29 2008 01:24pm
Quote (nugard @ Tue, Jul 29 2008, 09:12pm)
topic ti je dobar, samo makni navodnike iz naslova


haha.. al abaddon me posica na onog Chuftu, a i tigra hahaha biggrin.gif Oni su uvik tako pisali tongue.gif
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jul 30 2008 05:07am
Quote (rageofaeon @ Tue, Jul 29 2008, 05:57pm)
što si uopće išao duel ako imaš crap eq


crap eq?
pitaj patrickka kolko je crpa eq nekad dam njemu da igra javu..
ne sjecan se kad je izginila u fair duelu..
btw i da imam crap eq vise je to stvar tehnike nego eqa

Quote (rax)
haha.. al abaddon me posica na onog Chuftu, a i tigra hahaha biggrin.gif Oni su uvik tako pisali tongue.gif


na tigra genijalca? smile.gif smile.gif smile.gif

This post was edited by Usc_abaddon on Jul 30 2008 05:07am
Member
Posts: 5,562
Joined: Feb 12 2004
Gold: 13.07
Jul 30 2008 05:08am
Quote (Usc_abaddon @ Tue, Jul 29 2008, 02:03pm)
kazu ljudi na chanellu da sam noobara....
zasto? zato jer imam legit zonku bez torcha, annia i abs eqa i jer me ubio tim_lopova sa druidom... lik fura torch, anni, 2 wispa, tg i tako abs eq smile.gif smile.gif + cyclone armor smile.gif smile.gif
i sad sam ja noob
jos me lik ubi 1, drugi put me ubije na bo-u i treci put dok sam mu piso kako mogu stavit torch ako zeli......
i ode na chanell i fali se 3:0 3:0 happy.gif
ja osto ko pegla.... najjace mi je sta mi djele nubove likovi  koji igraju 6 mjeseci-godinu dana i do jucer su me zicali free eq i rush happy.gif
kamo ovaj svijet idu...
kaze meni tim lopova nisko si pao sta sam te ubio 3 puta...
rofl.gif
ja sam lud kamo ova igra ide happy.gif


pa i jesi noob ^^
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jul 30 2008 05:11am
Quote (PalaManager2 @ Wed, Jul 30 2008, 11:08am)
pa i jesi noob ^^


vidi si sig i avatar...
tolko o noobovima
no further comment
Member
Posts: 5,562
Joined: Feb 12 2004
Gold: 13.07
Jul 30 2008 05:20am
Quote (Usc_abaddon @ Wed, Jul 30 2008, 11:11am)
vidi si sig i avatar...
tolko o noobovima
no further comment


lol stamije sa sigom/ava ?
Member
Posts: 6,519
Joined: Nov 27 2006
Gold: 22.46
Jul 30 2008 07:31am
Quote (PalaManager2 @ Wed, Jul 30 2008, 11:20am)
lol stamije sa sigom/ava ?


pozornije pogledaj.
Member
Posts: 7,417
Joined: Apr 20 2007
Gold: 255.00
Jul 30 2008 11:02am
Quote (Usc_abaddon @ Wed, 30 Jul 2008, 13:07)
crap eq?
pitaj patrickka kolko je crpa eq nekad dam njemu da igra javu..
ne sjecan se kad je izginila u fair duelu..
btw i da imam crap eq vise je to stvar tehnike nego eqa

Javi onda za pokoji JvJ
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jul 30 2008 04:18pm
Quote (rageofaeon @ Wed, Jul 30 2008, 05:02pm)
Javi onda za pokoji JvJ


sure ako si SC NL ozezimo
pm mi spusti
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Jul 31 2008 02:28am
Mene je vec odavno deprimiralo kako se "pro" ljudi duelaju pa sam odustao.
Sada se duelam samo sa frendovima za smijeh.

Igra ima toliko hackova i sranja, koji jednostavno ubijaju svaku volju za duelom.

btw sto je omnizonka?
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll