d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Diablo3 Vs Wow > No Comment
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Aug 11 2008 06:41am
Quote (t0nc3k @ Mon, Aug 11 2008, 10:00am)
To je istina al niko nemoze rec da je d2>wowa jer nije istina....pogledaj kolko ljudi igra dia a kolko wow, kolko blizzard zaraduje na wowu, kolko se radi na dia a kolko na wowu, cjeli d2 je jedan cjeli veliki bug koji je postao sprdacina radi cheatera i nobova kojih je svaki dan sve vise.......


ok,.....
ajmo ovako...
pogledaj kolko sad ljudi igra d2
a pogledaj kolko ce ljudi za 10 godina igrat wow...
pa mi onda reci di su...
nemos ti usporedjivat novu igru i igru staru 10 godina...
si ti normalan???
ofc da je atm wow bolji ali d2 je igriviji i to ce ti pokazat nakon 10 godina wow i broj igraca na njemu (ako budemo zivi do tada xD)


edit: sta ti radis na d2 kad tolko hvalis wowa?

This post was edited by Usc_abaddon on Aug 11 2008 06:41am
Member
Posts: 7,408
Joined: Nov 24 2007
Gold: 1,040.00
Aug 11 2008 06:45am
Quote (t0nc3k @ Mon, 11 Aug 2008, 11:00)
To je istina al niko nemoze rec da je d2>wowa jer nije istina....pogledaj kolko ljudi igra dia a kolko wow, kolko blizzard zaraduje na wowu, kolko se radi na dia a kolko na wowu, cjeli d2 je jedan cjeli veliki bug koji je postao sprdacina radi cheatera i nobova kojih je svaki dan sve vise.......


ja se sjecam kad je tek iaso dia II bila je najbolje igra.. i iz nje su nastale sve ove ostale MMORPG igre.. za svoje vrijeme je bila najbolja i najigranija wink.gif

Quote (The_Outsider @ Mon, 11 Aug 2008, 13:31)
da za razliku od diabla di sjedis 3 godine i napravis si pun kurac korisnog kao recimo "zaradis" imaginaran novac na forumu od americke kapitalisticke seljacine ili dignes lika na 99 lvl ^^

od nijedne igrice nema profita smile.gif


kako nema ?? xD jesi li probo igrat Entropia Universe ?? igra je odliiicnaa u pocetku je tesko jebeno.. ali ima ljudi stvarno pomognu u svakoj situaciji... wink.gif
grafika je bolja nego u bilo kojoj drugoj igri [barem meni] mapa je velika toliko da ne mozes u mjesec dana sve obic.. et biggrin.gif

link http://www.entropiauniverse.com/index.var

€: ofc free igra.. ne trebas nista placat i te zajebancije.. ima Graphic engine of Far Cry 2

This post was edited by Draganwtf on Aug 11 2008 06:46am
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Aug 11 2008 06:54am
Diablo III will Best!!
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Aug 11 2008 07:07am
Quote (Kebs @ Mon, Aug 11 2008, 12:54pm)
Diablo III will Best!!


not sure about it
jos jedna virtuala internet pička tongue.gif
Member
Posts: 1,118
Joined: Apr 18 2008
Gold: 1,784.00
Aug 11 2008 02:53pm
Quote (Usc_abaddon @ Mon, Aug 11 2008, 02:41pm)
ok,.....
ajmo ovako...
pogledaj kolko sad ljudi igra d2
a pogledaj kolko ce ljudi za 10 godina igrat wow...
pa mi onda reci di su...
nemos ti usporedjivat novu igru i igru staru 10 godina...
si ti normalan???
ofc da je atm wow bolji ali d2 je igriviji i to ce ti pokazat nakon 10 godina wow i broj igraca na njemu (ako budemo zivi do tada xD)


edit: sta ti radis na d2 kad tolko hvalis wowa?


1. ja ne volim wow i neigram ga jer mi se ne svida, nego govorim cinjenice
2. starcraft je star kolko i d2 pa ga puno vise igraju i nema niti jednog buga, oni koji su nubovi oni ga neigraju, ili niko sa njima nece igrat
3.usporedimo starcraft i d2 pa ces vidit, d2 je k**** u odnosu na to kolko rade na njemu i kolko ima ekipe koji su debli, tamo di nema koreanaca i amerikanaca tamo nema niti profi ekipe (barem sta je koreanaca tice)
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Aug 12 2008 02:53am
wow crap
Member
Posts: 1,118
Joined: Apr 18 2008
Gold: 1,784.00
Aug 12 2008 03:38am
Quote (Kebs @ Tue, Aug 12 2008, 10:53am)
wow crap


neznam....nisam nesto bas igro
Member
Posts: 4,210
Joined: Feb 11 2007
Gold: 489.15
Aug 12 2008 04:10am
Quote (DesecratoR @ Thu, 24 Jul 2008, 14:03)
Pa brate ako stave realniju grafiku nije to vishe Diablo. smile.gif


D2 >> WOW
D3 >>>>>>>>>>>>>>>>>>> WOW

;-)

This post was edited by ArKaN4eVeR on Aug 12 2008 04:10am
Member
Posts: 11,305
Joined: Aug 7 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Aug 12 2008 06:37am
wow je super, igrao sam ga dvije godine, d2 je zakon, a nekako mislim da ce d3 bit najlošiji od ove tri igre :/

This post was edited by JavaXtreme on Aug 12 2008 06:38am
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Aug 12 2008 06:51am
Quote (JavaXtreme @ Tue, Aug 12 2008, 12:37pm)
wow je super, igrao sam ga dvije godine, d2 je zakon, a nekako mislim da ce d3 bit najlošiji od ove tri igre :/


smile.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll