Quote (t0nc3k @ Mon, 11 Aug 2008, 11:00)
To je istina al niko nemoze rec da je d2>wowa jer nije istina....pogledaj kolko ljudi igra dia a kolko wow, kolko blizzard zaraduje na wowu, kolko se radi na dia a kolko na wowu, cjeli d2 je jedan cjeli veliki bug koji je postao sprdacina radi cheatera i nobova kojih je svaki dan sve vise.......
ja se sjecam kad je tek iaso dia II bila je najbolje igra.. i iz nje su nastale sve ove ostale MMORPG igre.. za svoje vrijeme je bila najbolja i najigranija

Quote (The_Outsider @ Mon, 11 Aug 2008, 13:31)
da za razliku od diabla di sjedis 3 godine i napravis si pun kurac korisnog kao recimo "zaradis" imaginaran novac na forumu od americke kapitalisticke seljacine ili dignes lika na 99 lvl ^^
od nijedne igrice nema profita

kako nema ?? xD jesi li probo igrat Entropia Universe ?? igra je odliiicnaa u pocetku je tesko jebeno.. ali ima ljudi stvarno pomognu u svakoj situaciji...

grafika je bolja nego u bilo kojoj drugoj igri [barem meni] mapa je velika toliko da ne mozes u mjesec dana sve obic.. et
link
http://www.entropiauniverse.com/index.var€: ofc free igra.. ne trebas nista placat i te zajebancije.. ima Graphic engine of Far Cry 2
This post was edited by Draganwtf on Aug 11 2008 06:46am