d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Jesu Li Svi Direktori Kreteni? > Ili Samo Moj?
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,184
Joined: Jan 19 2008
Gold: 650.00
Jul 23 2008 03:05pm
Nema ti to veze s godinama, tj ima ali samo zato jer se potenciraju karakteristike iz mladosti.
Hocu reci da ako je kreten sa 70 bio je i sa 30.
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Jul 23 2008 03:12pm
Quote (Dalmos @ Wed, Jul 23 2008, 10:05pm)
Nema ti to veze s godinama, tj ima ali samo zato jer se potenciraju karakteristike iz mladosti.
Hocu reci da ako je kreten sa 70 bio je i sa 30.


slazem se smile.gif
laku noc zelim!
Member
Posts: 848
Joined: Apr 13 2008
Gold: Locked
Jul 24 2008 12:26am
happy.gif happy.gif happy.gif
istina
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Jul 24 2008 03:47am
problemi, a?

iman rješenje za tebe!

ovako. učlani se kod njega u tu komunističku stranku pa napravi svoj klan unutra i svrgni njega.
kad ga svrgne, koristi se prvilom iz Shotokan karate 'Kad je neprijatelj na podu ne treba mu dozvolit da ustane',
preporučam da ga optužiš za privredni kriminal i strpaš u zatvor. Nakon toga obračunaj se sa svojim dojučerašnjim prijateljima i njih isto stvai u zatvor.
kad to uspije sve onda možeš bit direktor te firme di radiš i jednako se izživljavat na uposlenima kao šta radi tvoj današnji direktor.

P.S. zaboravi dekarta i prusta drž se Kanta - neš falit!!!

^^
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Jul 24 2008 07:23am
Quote (Dr_Feelgood @ Thu, Jul 24 2008, 10:47am)
problemi, a?

iman rješenje za tebe!

ovako. učlani se kod njega u tu komunističku stranku pa napravi svoj klan unutra i svrgni njega.
kad ga svrgne, koristi se prvilom iz Shotokan karate 'Kad je neprijatelj na podu ne treba mu dozvolit da ustane',
preporučam da ga optužiš za privredni kriminal i strpaš u zatvor. Nakon toga obračunaj se sa svojim dojučerašnjim prijateljima i njih isto stvai u zatvor.
kad to uspije sve onda možeš bit direktor te firme di radiš i jednako se izživljavat na uposlenima kao šta radi tvoj današnji direktor.

P.S. zaboravi dekarta i prusta drž se Kanta - neš falit!!!

^^


pa sto se tice kriminala vjerojatno bi i uspjelo ali sam dovoljno neambiciozan i lijen da ista takvoga pokusam smile.gif
brzo cu ja odavde pa ce sve bit ok .
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jul 24 2008 08:05am
Quote (Dr_Feelgood @ Thu, Jul 24 2008, 09:47am)
problemi, a?

iman rješenje za tebe!

ovako. učlani se kod njega u tu komunističku stranku pa napravi svoj klan unutra i svrgni njega.
kad ga svrgne, koristi se prvilom iz Shotokan karate 'Kad je neprijatelj na podu ne treba mu dozvolit da ustane',
preporučam da ga optužiš za privredni kriminal i strpaš u zatvor. Nakon toga obračunaj se sa svojim dojučerašnjim prijateljima i njih isto stvai u zatvor.
kad to uspije sve onda možeš bit direktor te firme di radiš i jednako se izživljavat na uposlenima kao šta radi tvoj današnji direktor.

P.S. zaboravi dekarta i prusta drž se Kanta - neš falit!!!

^^


neisplati se trudit....
taj sef ce r.i.p.-at prije suda i te tuzbe...
kolko godina lik ima kazem ti ja strpi se jos malo... nece on jos dugo

Member
Posts: 17,448
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Jul 24 2008 08:39am
Quote (Usc_abaddon @ Thu, 24 Jul 2008, 15:05)
neisplati se trudit....
taj sef ce r.i.p.-at prije suda i te tuzbe...
kolko godina lik ima kazem ti ja strpi se jos malo... nece on jos dugo


a di je ona lipa očikvariteljsko zelena kričava boja...?
Member
Posts: 11,305
Joined: Aug 7 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Aug 12 2008 07:30am
moj je dobar biggrin.gif
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Aug 12 2008 07:58am
Quote (nesius @ Thu, Jul 24 2008, 02:39pm)
a di je ona lipa očikvariteljsko zelena kričava boja...?


nema je vise, reka pajo da ce on furat zutu...
iako je presta igrat d2 pa neznam oce li dolazit sta jos ;p
Member
Posts: 9,696
Joined: May 27 2007
Gold: 1,926.37
Aug 12 2008 10:17am
Quote (eddy_hc @ Wed, Jul 23 2008, 01:21pm)
nije mu da balat na poslu biggrin.gif


hmmm....mislim da ga nije uhvatio il je mislio da pregledava mail iz Švedske?? rolleyes.gif

Let's move on Domach,samo stavi recku i kreni dalje........

btw ..Legna----icon_pointr.gif pliz prevuci Snoopy-a preko glave ako ide?
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll