d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Dts-dragonwtff > Jk_killerrr Jsp
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Jul 22 2008 05:07am
Quote (Usc_abaddon @ Tue, 22 Jul 2008, 11:33)
a di bismo drzali taj blacklist?
netko ga napravi pa ga svi pasteamo u profil ili kao topic?
neam pojma pa ako neko moze rec

btw. ja sam moron za ove stvari pa neznam napravit ono sranje recimo da pise usc_abaddon i kad kliknes da te odbaci u moj profil ako kuzis tongue.gif
kako to napravit? smile.gif


nije bed napravit tak nešto, evo ti primjera:
Usc_abaddon ne zna kak ovo napravit
Code

[url=http://forums.d2jsp.org/user.php?i=440053] [b]Usc_abaddon ne zna kak ovo napravit[/b][/url]

biggrin.gif

veći problem je što bi to prouzročilo puno pizdarija, tak da mislim da je te stvari bolje držat u profilu nr, jer će bit manje spama wink.gif

Quote (Usc_abaddon @ Tue, 22 Jul 2008, 13:11)
fala...
pa da mogli bi svi to furat u profilu smile.gif smile.gif
ti napravi pa cemo mi pasteat tu u sebe smile.gif


Oćeš i muzičku želju ?
Lol ja napravi - meni to nn wink.gif

This post was edited by PalysFort on Jul 22 2008 05:12am
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jul 22 2008 05:11am
Quote (PalysFort @ Tue, Jul 22 2008, 11:07am)
nije bed napravit tak nešto, evo ti primjera:
Usc_abaddon ne zna kak ovo napravit
Code

[url=http://forums.d2jsp.org/user.php?i=440053] [b]Usc_abaddon ne zna kak ovo napravit[/b][/url]

biggrin.gif

veći problem je što bi to prouzročilo puno pizdarija, tak da mislim da je te stvari bolje držat u profilu nr, jer će bit manje spama wink.gif


fala...
pa da mogli bi svi to furat u profilu smile.gif smile.gif
ti napravi pa cemo mi pasteat tu u sebe smile.gif
Member
Posts: 5,536
Joined: Jun 4 2006
Gold: 0.00
Jul 23 2008 01:16pm
lol taj lik je scammer, borna se zove.

98765745 acca na jspu i isto toliko ingame.
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jul 23 2008 01:31pm
Quote (ZxB @ Wed, Jul 23 2008, 07:16pm)
lol taj lik je scammer, borna se zove.

98765745 acca na jspu i isto toliko ingame.


...
koji su mu ingame?
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Jul 23 2008 01:40pm
Quote (Usc_abaddon @ Wed, Jul 23 2008, 08:31pm)
...
koji su mu ingame?


Dts-dragonwtff tongue.gif
Member
Posts: 5,536
Joined: Jun 4 2006
Gold: 0.00
Jul 23 2008 01:46pm
Quote (Usc_abaddon @ Wed, Jul 23 2008, 07:31pm)
...
koji su mu ingame?


i to, i jos nesto wow monster neam pojma, blizzard warrior..itd..znaju ga svi na ch
Member
Posts: 12,666
Joined: Jun 6 2006
Gold: 0.00
Jul 24 2008 03:42am
to je borna biggrin.gif lool
ukra mi bia po acca al sam vratia lol
napravia novi acc skompa se bia sa njin dogura dotle da mi je da sifru da mu iden ut

kad gled 9 x pcs 45 i jos par stvarcica bilo tamo last ladder ^^
Member
Posts: 555
Joined: Apr 4 2008
Gold: 0.00
Jul 24 2008 02:56pm
Quote (Legna @ Wed, 23 Jul 2008, 21:40)
Dts-dragonwtff tongue.gif


lol imam tog lika na f l igrali smo skupa dotu^^ kad se vratim s mora maknut cu ga biggrin.gif
Member
Posts: 6,519
Joined: Nov 27 2006
Gold: 22.46
Jul 24 2008 04:17pm
Quote (Nake @ Thu, Jul 24 2008, 08:56pm)
lol imam tog lika na f l igrali smo skupa dotu^^ kad se vratim s mora maknut cu ga biggrin.gif


Nisan te dugo vidia sta ima?
Member
Posts: 1,118
Joined: Apr 18 2008
Gold: 1,784.00
Jul 26 2008 04:07pm
omg....sad kad ovo citam vidim da je puno njih kretena...ja znam samo lika Patrickkk na jspu koji je scammer a tako i u igri....pokro je frenda kojeg zna iz u zivo i pokro ga je par puta....ja to nemogu vjerovat!!!!
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll