Quote (Usc_abaddon @ Tue, 22 Jul 2008, 11:33)
a di bismo drzali taj blacklist?
netko ga napravi pa ga svi pasteamo u profil ili kao topic?
neam pojma pa ako neko moze rec
btw. ja sam moron za ove stvari pa neznam napravit ono sranje recimo da pise usc_abaddon i kad kliknes da te odbaci u moj profil ako kuzis

kako to napravit?

nije bed napravit tak nešto, evo ti primjera:
Usc_abaddon ne zna kak ovo napravitCode
[url=http://forums.d2jsp.org/user.php?i=440053] [b]Usc_abaddon ne zna kak ovo napravit[/b][/url]

veći problem je što bi to prouzročilo puno pizdarija, tak da mislim da je te stvari bolje držat u profilu nr, jer će bit manje spama

Quote (Usc_abaddon @ Tue, 22 Jul 2008, 13:11)
fala...
pa da mogli bi svi to furat u profilu

ti napravi pa cemo mi pasteat tu u sebe

Oćeš i muzičku želju ?
Lol ja napravi - meni to nn
This post was edited by PalysFort on Jul 22 2008 05:12am