Quote (cro_dominik @ Thu, Jul 17 2008, 03:05am)
Ajde da se i ja konacno nadovezem na neki Hr topic...
Evo nekih rl slika za tvoju igru

http://img139.imageshack.us/img139/6720/dsc00391ps4.jpg
http://img337.imageshack.us/img337/5347/dsc01628wh6.jpg
http://img329.imageshack.us/img329/4641/97174641ne9.jpg
uzivajte

edit: ok, mozda sam ih trebo smanjit
edit: smanjio
haha. disi govno celavo!!! koda nije dosta da svaki dan moram tu celavu glavu gledat...

bilo je vrjeme da i ti nes napises!!