Quote (nugard @ Fri, Jul 4 2008, 01:06pm)
http://i99.photobucket.com/albums/l318/frostwake/Diablo32.jpg
After slika izgleda sranje jel nemoze na povrsini usrid dana izgledat ko da je neko uspara na boji pa se nakupova bile i crne dok je to radia
jel ti u far oasis u d2 a2 izgleda sve crno i sivo itd?NE zato jer je DAN I VANKA SI
uostalon,di si vidija da su ti krajevi crni danju,ko ono fali light radiusa il sta vec
EDIT: a i dobra je usporedba ono...jedna od najmracnijih dungeona u d2 i taman kad si izasa iz dungeona u d3,pa mora ti se ka ono malo razvedrit radi psihicke baze
ka ono "asti evo napokon gotovo ima sad malo svitla"
This post was edited by Dlexx on Jul 4 2008 07:32am