d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Povijest
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,671
Joined: May 2 2007
Gold: 0.62
Jul 3 2008 08:24am
Quote (Dr_Feelgood @ Thu, Jul 3 2008, 03:05pm)
aj dobro kad samo več upali u raspravu.

cijenim vaše afinitete, ali ipak mi je draže da tu gdje sam ja su hrvati a ne neko rimsko carstvo...
i baš mi je drago šta je propalo!!!

japanci uopče nisu divljaci nego su jednostavo ljudi pošteno napisali svoju povjest onakva kakva je bila!!
uostalo vidi se razlika šta danas postižu divljaci a kakve rezultate imaju japanci...

složija bi se oko ovoga u vezi s britanskom imperijom iako teritorijalno nije veča o mongolskog carstva
održala se dugi niz godina i dana danas predstavlja silu broj 2 u svijetu.

broj 1 su ameri 2. je britanska imperija 3. kina 4. rusija 5. japan 6. francuska 7. indija 8. njemačka 9. brazil 10. malezija

to bi bio otprilike tp 10 danas po snazi u svijetu...

i btw u kini nema gladi, nema je več 20-tak godina i ne nasijedaj na propagandu...


englezi danas 2. po ''snazi''?
rofl
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jul 3 2008 08:34am
Quote (floky @ Thu, 3 Jul 2008, 16:24)
englezi danas 2. po ''snazi''?
rofl


nije reka englezi, nego britanska imperija, evo link pa se obrazuj na wikipepediji ako taj dan nisi bija u školi

http://en.wikipedia.org/wiki/Commonwealth_of_Nations
Member
Posts: 1,671
Joined: May 2 2007
Gold: 0.62
Jul 3 2008 08:36am
Quote (nugard @ Thu, Jul 3 2008, 03:34pm)
nije reka englezi, nego britanska imperija, evo link pa se obrazuj na wikipepediji ako taj dan nisi bija u školi

http://en.wikipedia.org/wiki/Commonwealth_of_Nations


ako si ti glup pa ne znas citat napisao je top 10 DANAS po snazi u svijetu...
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jul 3 2008 08:38am
Quote (floky @ Thu, 3 Jul 2008, 16:36)
ako si ti glup pa ne znas citat napisao je top 10 DANAS po snazi u svijetu...


Nisam glup. A ti pogledaj mapu gore desno na linku kojem sam ti dao.
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jul 3 2008 08:40am
Quote (Dr_Feelgood @ Thu, 3 Jul 2008, 16:05)


broj 1 su ameri 2. je britanska imperija 3. kina 4. rusija 5. japan 6. francuska 7. indija 8. njemačka 9. brazil 10. malezija




sa većinom se slažem, ali bi u top 10 vjerojatno ubacija i saudijsku arabiju
Member
Posts: 3,184
Joined: Jan 19 2008
Gold: 650.00
Jul 3 2008 12:51pm
Quote (Dr_Feelgood @ Thu, 3 Jul 2008, 01:52)
mongolsko ofc


tocan odgovor
Member
Posts: 3,184
Joined: Jan 19 2008
Gold: 650.00
Jul 3 2008 01:01pm
Kina je u zadnjih 20g od velikog izvoznika nafte postala veliki uvoznik. Preuzeli su oko 20 % svjetske preradjivacke industrije. Ipak najveci investitori u Kinu su iz Hong Konga.
Ali u unutrasnjosti je satnica 0,25 $ i jako puno ljudi zivi na granici egzistencije.

Ne govorim napamet, bio sam u Kini prije 2 godine.
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jul 3 2008 01:12pm
grcka i rimska definitivno...
Member
Posts: 1,671
Joined: May 2 2007
Gold: 0.62
Jul 3 2008 01:29pm
Quote (nugard @ Thu, Jul 3 2008, 03:38pm)
Nisam glup. A ti pogledaj mapu gore desno na linku kojem sam ti dao.


ne zelin ulazit u raprave,lito je ^^
al otkad je commonwealth drzava?
a mi govorimo o drzavama?


This post was edited by floky on Jul 3 2008 01:31pm
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jul 3 2008 02:14pm
Ma danas i bosna ima nuklearku.. o cemu pricate
top 10 lol.. cinjenica je ako pocne aj ca sve...
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll