d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Problem > Neznam Dal Vi Imate
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,671
Joined: May 2 2007
Gold: 0.62
Jun 18 2008 10:47am
Quote (waYOke @ Wed, Jun 18 2008, 05:44pm)
O hiljadu evra N kis


nn euri,fg only
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Jun 18 2008 11:47am
Quote (Rakshasas(KD) @ Wed, Jun 18 2008, 01:59pm)
pa mi smo igrali od uvik bez mh's i tih pizdarija... al sc + mh ... kako se to zove omg biggrin.gif to je previse cak i za Nevena Ciganovica


ma too, raks meštre, štaš igrat kad je sve več jasno, nije uzbudljivo...

a ovi pokemoni i tako to to igrajte vi šta koristite hackove.....
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jun 19 2008 06:13am
Quote (Dr_Feelgood @ Wed, Jun 18 2008, 05:47pm)
ma too, raks meštre, štaš igrat kad je sve več jasno, nije uzbudljivo...

a ovi pokemoni i tako to to igrajte vi šta koristite hackove.....



ja igram hc, sc sam davno igro na acc zaiman, brejnor i j4yzor...
na hc sam koristio MH samo kad bi ja kreiro runove...
na sc sam koristio bio sam u MF-u i to me pucala MH kriza nekih mjesec dana inace igram legit bez ikakvih sranja....
nije mi fora... SC je dovoljno lagan a jos uz MH.... koma
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Jun 19 2008 10:14pm
Quote (waYOke @ Tue, 17 Jun 2008, 23:20)
neam cd-e od d2.. imam sam loader i xx cd keyeva


da se nisi tetoviro sad bi imo za cd tongue.gif
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Jun 20 2008 12:39am
Quote (sid_hr @ Fri, 20 Jun 2008, 06:14)
da se nisi tetoviro sad bi imo za cd tongue.gif


Vidiš ideje - mogo bi sad napravit rupu u jeziku dovoljno veliku da ti CD stane - samo je problem što onda nećeš moć od matere sakrit nikako uglyhammer.gif
Member
Posts: 17,448
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Jun 20 2008 07:48am
Quote (PalysFort @ Fri, 20 Jun 2008, 07:39)
Vidiš ideje - mogo bi sad napravit rupu u jeziku dovoljno veliku da ti CD stane - samo je problem što onda nećeš moć od matere sakrit nikako  uglyhammer.gif


ahahahaaahhhaaa gosuu!!!
thumbsup.gif
Member
Posts: 7,417
Joined: Apr 20 2007
Gold: 255.00
Jun 20 2008 02:30pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Wed, 18 Jun 2008, 18:42)
i cek jedini update u patchu je no cd play ?

Jest, i neki compatibility fix.

Ali!

1.12 znači da će doći nove runewords, samo je pitanje vremena.
Ako neće u skoro vrijeme, onda slijedeći ladder.
Bar se ja tako nadam biggrin.gif
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jun 20 2008 06:00pm
izbacili su no cd patch za starcraft, warcraft i sad d2... to je to ja mislim od patcheva nece vise uopce nista dolazit... mislim da su s tim zakljucili
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jun 20 2008 06:59pm
onda amerikanci kažu da je soccer dosadan, njihovih sto superbola i nfl i bejzbola ne može napravit ovakvu dramu ka šta smo je mi proživili
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jun 21 2008 05:35am
Quote (nugard @ Sat, 21 Jun 2008, 02:59)
onda amerikanci kažu da je soccer dosadan, njihovih sto superbola i nfl i bejzbola ne može napravit ovakvu dramu ka šta smo je mi proživili


pari mi se da sam ovo posta u krivi topic laugh.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll