Quote (Sumarius @ Tue, 17 Jun 2008, 13:28)
ma jedina dobra stvar je da se moze lepo nakupiti fg tamo ali normalno treba da\ te usere kao mog druga kupio neki charm za 2 k fg i prodao ga za 4,4 k pa ti vidi
Je nakupiti fg al treba igrati to
Prije dok je igra bila još ful tekstualna je bilo ok, ali sada kada su dodali grafike koje su očajne kvalitete, ovo nije igrivo